{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

První letošní vítězství slaví AC Kungsbacka

První letošní vítězství slaví AC Kungsbacka

Druhý ročník letní série Street Floorball League odstartoval! Letošní premiéru absolvovali hráči v neděli 16. června v Českých Budějovicích, kde o titul soupeřil plný počet 24 týmů. Vítězství a také cenu v podobě poukazu na nákup v obchodě Florbal expert vybojovali hráči z AC Kungsbacka.

Už několik dní před ukončením přihlášek bylo jasné, že českobudějovický turnaj bude plně obsazený. Na náměstí Přemysla Otakara II. se opravdu sešlo 24 týmů, které byly rozděleny do šesti skupin. Play off odstartovalo semifinále, kde vypadli i loňští obhájci Mokrý banditi. Jejich přemožitelem se stal tým AC Kungsbacka a nakonec oslavil i titul na prvním turnaji letošní série, když si ve finále poradil s FA ČB 2:0.

Kromě hlavní části, tedy samotného florbalového turnaje, si hráči užívali i bohatý doprovodný program. Ať už to bylo u partnerů Holba, T-Mobile, kde lidé trénovali přesnost střelby, nebo na malém hřišti, kde si i ti nejmenší mohli florbal vyzkoušet.

Další díl Street Floorball League proběhne už příští týden, a to v neděli 23. června v Hradci Králové. Následuje pauza a série se vrátí v červenci. Stále máte šanci se hlásit do Karlových Varů, Ostravy a Prahy. Registrační formulář najdete zde: https://streetfloorball.cz/registrace.asp

Panthers Praha3
Tatran Střešovice7
VideoStatistiky
KM automatik FBK Jičín8
Crazy girls FBC Liberec4
VideoStatistiky
Bulldogs Brno4
FbŠ Bohemians6
VideoStatistiky
FBS Olomouc1
FBC ČPP OSTRAVA10
VideoStatistiky
1. SC TEMPISH Vítkovice13
K1 Florbal Židenice2
VideoStatistiky
Technology Florbal MB9
TJ Sokol Královské Vinohrady2
VideoStatistiky
FBC 4CLEAN Česká Lípa4
Tatran Teka Střešovice5
VideoStatistiky
FAT PIPE FLORBAL CHODOV13
FBŠ Hummel Hattrick Brno5
VideoStatistiky
FBC Liberec4
FBC ČPP OSTRAVA3
VideoStatistiky
Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE1
ACEMA Sparta Praha3
VideoStatistiky