{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Reprezentační akce v září v upraveném formátu

Reprezentační akce v září v upraveném formátu

Vzhledem k aktuální pandemické situaci ve světě nedorazí v září do Prahy reprezentace Finska a Švýcarska, dojde tak na federální derby. Jedná se o rozhodnutí tamějších federací, které toto opatření učinily z preventivních důvodů. Více informací o všech důležitých novinkách se dozvíte níže v článku.

První víkend v září bude patřit mezinárodnímu florbalu, kdy Český florbal bude hostit přátelská utkání mužů a žen v UNYP areně. Původní plán počítal s utkáními mužských reprezentací Finska, Švýcarska, Česka a Slovenska. Mužský turnaj měly doplnit dva přátelské zápasy českých žen se Švýcarkami. Začátkem týdne však z preventivních důvodů florbalové federace Finska a Švýcarska rozhodly, že své reprezentace do Prahy v září nepošlou vzhledem ke zhoršující se epidemiologické situaci a opatřením jednotlivých vlád. Nicméně o mezinárodní florbal čeští fanoušci nepřijdou.

Avizovaný turnaj proběhne v novém formátu přátelských zápasů mezi Českem a Slovenskem. Federální derby se odehraje v pátek i v sobotu 4. - 5. 9. 2020. K vidění budou celkem čtyři utkání, ve kterých se proti sobě postaví reprezentace mužů i žen obou zemí. Zápasy proběhnou dle plánu v pražské UNYP Areně.  Přesný harmonogram zápasů bude oznámen nejbližších dnech.

Vstupenky na utkání

Permanentky a vstupenky na původní formát Mezinárodního turnaje reprezentací budou fanouškům automaticky vráceny v plné výši, jejich majitelé budou napřímo kontaktováni v nejbližších dnech organizátory.  

Vzhledem k současné dynamicky se měnící epidemiologické situaci spojené s opatřeními v důsledku šíření nemoci Covid-19 plánují pořadatelé spustit předprodej vstupenek na federální derby v posledním srpnovém týdnu. O cenách a přesném startu předprodeje budeme včas informovat, celková divácká kapacity akce bude určena na základě aktuální situace a platných nařízení vlády či příslušných odpovědných orgánů.

BLACK ANGELS5
FAT PIPE FLORBAL CHODOV8
VideoStatistiky
Tatran Teka Střešovice3p
FBC Liberec4
VideoStatistiky
Předvýběr.CZ Florbal MB7
FBŠ Hummel Hattrick Brno3
VideoStatistiky
ACEMA Sparta Praha2
FBC ČPP OSTRAVA4
VideoStatistiky
TJ Sokol Královské Vinohrady5
FbŠ Bohemians14
VideoStatistiky
1. SC TEMPISH Vítkovice15
KM automatik FBK Jičín0
VideoStatistiky
FATPIPE Tigers Start98 Kunratice11
Bulldogs Brno5
VideoStatistiky
FBS Olomouc0
Tatran Střešovice11
VideoStatistiky
Tatran Střešovice2
K1 Florbal Židenice1
VideoStatistiky
FAT PIPE FLORBAL CHODOV4
1. SC TEMPISH Vítkovice6
VideoStatistiky