{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Starší žákyně: Základní skupiny jsou dohrány

Starší žákyně: Základní skupiny jsou dohrány

Celý den probíhaly na sportovní hale ČPP Aréna Ostrava líté boje na turnaji regionálních výběrů starších žákyň. Osm týmů bylo rozděleno do dvou čtyřčlenných skupin. První dva týmy postoupily do semifinále, týmy na třetích a čtvrtých místech pak svedou boje o umístění na 5. – 8. místě. ​​

Souboj o třetí místo ve skupině B vyzněl lépe pro kraj Vysočina a Jihočeský kraj

Tabulka před tímto zápasem hovořila jasně. Ani výběr VYaJČ kraje ani HKaPA už nemohl postoupit do semifinále, a tak kdo zvítězí, bude bojovat proti 4. týmu ze skupiny A. Šťastnějším týmem byl po velké bitvě kraj VYaJČ. Výsledek zápasu 4:1.

Ve skupině A končí třetí výběr Jihomoravského a Zlínského kraje

Totožná situace jako ve skupině B byla před tímto zápasem i ve skupině A. Na semifinále se těší PHaSČ :kraj a výběr Slovenska, třetí skončil po výhře v poměru 7:1 JMaZL kraj, který se tak utká v neděli ráno s HKaPA krajem. KVaPL se utká s výběrem VYaJČ.

Praha a Středočeský kraj postupuje díky lepšímu celkovému skóre z prvního místa

To nejlepší nakonec. Souboj Prahy a Středočeského kraje s výběrem Slovenska přinesl opravdu kvalitní florbal. K vidění byla kombinační hra, tvrdé souboje a hezké branky. To vše bylo umocněno atmosférou, kterou v hale vytvořili diváci obou týmů. Slovensko si v první polovině zápasu vypracovalo tříbrankový náskok, výběr PHaSČ kraje vrátila do zápasu využitá přesilovka v 16. minutě – 1:3. Místy drtivý tlak vyústil v další vyloučení Slovenska a přímo ze standardky vstřelili kontaktní branku – 2:3. Třetí část tak slibovala napínavou podívanou. Necelé dvě minuty před koncem srovnal PHaSČ kraj při hře 5na3 – 3:3. A stále měl ještě výhodu jedné hráčky v poli. PHaSČ kraj to nakonec zkušeně uhrál na své polovině, protože díky lepšímu skóre věděl, že bude první ve skupině.

BLACK ANGELS6
Navláčil PANTHERS OTROKOVICE4
VideoStatistiky
FBC Liberec2
ACEMA Sparta Praha4
VideoStatistiky Vstupenky
FAT PIPE FLORBAL CHODOV4p
Předvýběr.CZ Florbal MB5
VideoStatistiky Vstupenky
FBC 4CLEAN Česká Lípa4
Tatran Střešovice6
VideoStatistiky
FbŠ Bohemians7
1. SC TEMPISH Vítkovice 4
VideoStatistiky
Panthers Praha0
PSN Tatran Střešovice7
VideoStatistiky
1. SC TEMPISH Vítkovice15
KM automatik FBK Jičín3
VideoStatistiky
K1 Florbal Židenice5
FATPIPE Tigers Start98 Kunratice6
VideoStatistiky
FBC ČPP OSTRAVA8
Bulldogs Brno1
VideoStatistiky
MITEL Florbalová akademie MB1
FAT PIPE FLORBAL CHODOV11
VideoStatistiky