{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Superfinále 2019 opět v Ostravě, vstupenky v prodeji

Superfinále 2019 opět v Ostravě, vstupenky v prodeji

Český florbal se v dubnu po roce vrátí do OSTRAVAR ARÉNY, a to v rámci v pořadí už osmého Superfinále 2019, které opět určí nejlepší celky florbalové Tipsport Superligy a Extraligy žen. Termín druhého ostravského superfinále je stanoven na 14. dubna 2019, vstupenky jsou ale už nyní k dispozici v síti Ticketportal.

Oba souboje o titul mistrů a mistryň České republiky za doprovodu fantastické atmosféry, kterou v OSTRAVAR ARÉNĚ vytvořilo více než osm tisíc florbalových fanoušků, byly vyrovnané až do samého konce utkání. O vítězství domácích Vítkovic a Mladé Boleslavi rozhodly až branky v prodloužení a o dramatické momenty ve vrcholných utkáních českých nejvyšších soutěží nebyla nouze.


Florbalu je v Ostravě dobře, o čemž svědčí i dvojitá účast zástupců tohoto města mezi finalisty. Proto se do arény, která pamatuje i významné momenty mezinárodního florbalu, rád vrací!


Finalisté si účast v Superfinále 2019 vybojují až v jarním play-off, florbaloví příznivci si ale své místo v OSTRAVAR ARÉNĚ mohou zajistit už teď. 


Fanoušci mohou vybírat ze dvou cenových kategorií - 350 Kč a 250 Kč. Stejně jako v předchozích letech bude možné vstupenky objednat pomocí služby Hometicket a vytisknout si je v pohodlí domova či je možné využít prodejní místa v síti Ticketportal.

Vstupenky zde

Podívejte se, jak vypadalo historicky první ostravské Superfinále 2018:

Panthers Praha2
K1 Florbal Židenice6
VideoStatistiky
Tatran Střešovice2
FAT PIPE FLORBAL CHODOV12
VideoStatistiky
FbŠ Bohemians13
Crazy girls FBC Liberec5
VideoStatistiky
Bulldogs Brno6
FBC ČPP OSTRAVA11
VideoStatistiky
Ivanti Tigers Jižní Město10
FBS Olomouc0
VideoStatistiky
FAT PIPE FLORBAL CHODOV5
FBC 4CLEAN Česká Lípa3
VideoStatistiky
Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE5
FBC Liberec9
VideoStatistiky
ACEMA Sparta Praha6
Sokoli Pardubice3
VideoStatistiky
FBŠ Hummel Hattrick Brno5p
FbŠ Bohemians4
VideoStatistiky
BLACK ANGELS4
FBC ČPP OSTRAVA7
VideoStatistiky