{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

V Extralize žen se bude hrát o čtvrté místo, pokračuje i superliga

V Extralize žen se bude hrát o čtvrté místo, pokračuje i superliga

Víkendový program slibuje atraktivní zápasy. Jeden z nich odehrají Tigers Jižní Město a Židenice, které čeká přímý souboj o čtvrté místo Extraligy žen. Po Poháru mistrů se vrací jednadvacátým kolem i Superliga florbalu, kde si Mladá Boleslav může pojistit pozici na čele. Šlágr kola v první lize mužů absolvují třetí Kladno a lídr z Karlových Varů.

V boji o druhé místo jsou na tom nejlépe Vítkovice, které jej budou obhajovat proti Otrokovicím. O pouhé dva body za nimi ale číhají Chodov a Sparta. Florbalisté z Jižního Města narazí na nováčka Black Angels, který je v minulém duelu překvapil a sebral jim všechny body. Sparťané potom budou favoritem proti devátému Liberci.

Boleslav má na špici superligy náskok jedenácti bodů. V nadcházejícím utkání proti České Lípě tak může vedení ještě zvýšit a přiblížit se vítězství v základní části. Kolo uzavře zápas Hattricku s Tatranem Střešovice, kde se Brňané pokusí dotáhnout blíže k play-off.

Extraliga žen nabídne přímý souboj o čtvrtou příčku, v němž se představí Ivanti Tigers a Židenice. Rozdíl mezi oběma týmy je jediný bod. Pozici lídra chtějí nadále udržet Vítkovice proti Střešovicím, ale do bitvy o čelo se snaží vstoupit také Chodov. Právě hráčky druhého družstva tabulky nastoupí na hřišti Bohemians.

V první lize se utkají týmy z nejvyšších míst soutěže. Do Kladna, které je aktuálně třetí, přijedou vedoucí Karlovy Vary. Na spodku celkového pořadí pak poměří síly hráči Rožnova a Slovan Havířov, kteří dělají vše pro to, aby se vyhnuli hrozbě možného sestupu. Na hranici elitní desítky se uskuteční i duel Exelsior Havířov – České Budějovice.

Kdo nakonec získá cenné body? Další zápasy vrcholných soutěží jsou na programu o víkendu 18. a 19. ledna.

Panthers Praha3
1. SC TEMPISH Vítkovice15
VideoStatistiky
K1 Florbal Židenice5
FAT PIPE FLORBAL CHODOV9
VideoStatistiky
FBS Olomouc3
Tatran Střešovice4
VideoStatistiky
Ivanti Tigers Jižní Město16
Bulldogs Brno3
VideoStatistiky
KM automatik FBK Jičín3
FbŠ Bohemians5
VideoStatistiky
Technology Florbal MB4pn
FAT PIPE FLORBAL CHODOV3
VideoStatistiky
Tatran Teka Střešovice4
FBC ČPP OSTRAVA9
VideoStatistiky
FbŠ Bohemians10
Sokoli Pardubice5
VideoStatistiky
FBŠ Hummel Hattrick Brno9
FBC Liberec8
VideoStatistiky
TJ Sokol Královské Vinohrady4
1. SC TEMPISH Vítkovice 10
VideoStatistiky