{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Rozehrané třiadvacáté kolo se zkompletuje dnes večer

Rozehrané třiadvacáté kolo se zkompletuje dnes večer

Třiadvacáté kolo nejvyšší mužské soutěže odstartuje už v úterý odpoledne soubojem Znojma s Brnem. Důležité střetnutí mají před sebou také florbalisté Otrokovic, kteří si budou chtít postupně ujistit svou sedmou příčku zaručující účast v play-off. Jak se týmy poperou o svou pozici v tabulce s blížícím se koncem základní části?

Florbaloví nadšenci si mohou nažhavit své televizní obrazovky na duel posledních týmů superligové soutěže, kteří se proti sobě postaví ve znojemské sportovní hale. Zatímco domácí v minulém kole inkasovali patnáct branek, jejich úterní protivníci sehráli vyrovnanou partii s Vítkovicemi. Druhé klání třiadvacátého kola je plánováno na čtvrteční večer, kdy hala na Podvinném mlýně ožije opět pražským derby. Vinohrady na svém kontě mají skalpy Střešovic nebo Vítkovic. Podaří se jim zopakovat výkon, jenž by pokořil naděje Sparty na zisk bodů?

Jestliže chtějí florbalisté ostravského FBC pomýšlet v letošní sezoně na play-off, musí od této chvíle nasbírat více bodů než Bohemians. Obě mužstva mají shodně devětadvacet bodů a přetahují se o osmou příčku. Ve hře o vyřazovací fázi Tipsport Superligy je však více klubů. Do finálního rozložení by mohli promluvit až třináctí Bulldogs.

Svěřenci Michala Jedličky se vydají na východ České republiky. Respektive do Ostravy na Dubinu, kde je čeká další nelehký soupeř. S Chodovem minule odehráli vyrovnanou bitvu, kterou rozseklo až prodloužení. Jak si osmý tým tabulky povede proti rytířům Pavla Bruse? Ale zpět do středu Čech. Na Jižní Město míří Pardubice. Východočechům poslední zápas proti Tatranu vůbec nevyšel, když nedokázali během základní hrací doby ani jednou skórovat. Reputaci si mohou napravit od sedmi hodin v měření sil proti Chodovu. Mezi posledními skončí duel České Lípy s Otrokovicemi. FBC nutně potřebuje získat body, pakliže chce zamíchat kartami. V opačném případě se Panthers mohou přiblížit ke vstupence do play-off.

Program 23. kola Tipsport Superligy

Úterý 5. února

17:00     TJ Znojmo LAUFEN CZ – Bulldogs Brno   online / video

Čtvrtek 7. února

19:00     ACEMA Sparta Praha – TJ Sokol Královské Vinohrady   online / video

Pátek 8. února

18:00     FBC ČPP Bystroň Group Ostrava – Technology Florbal MB   online / video

19:00     1. SC TEMPISH Vítkovice – FbŠ Bohemians   online / video

19:00     FAT PIPE FLORBAL CHODOV – Sokol Pardubice   online / video

19:00     FBC 4CLEAN Česká Lípa – Hu-Fa Panthers Otrokovice   online / video

Ivanti Tigers Jižní Město00:00
Tatran Střešovice
Hlášenka
FBC ČPP OSTRAVA17:00
K1 Florbal Židenice
Hlášenka
1. SC TEMPISH Vítkovice18:30
Bulldogs Brno
Hlášenka
Crazy girls FBC Liberec00:00
FBS Olomouc
Hlášenka
FbŠ Bohemians00:00
Panthers Praha
Hlášenka
Sokol Pardubice14:00
1. SC TEMPISH Vítkovice
Hlášenka
FBC 4CLEAN Česká Lípa19:00
Tatran Teka Střešovice
Hlášenka
FbŠ Bohemians00:00
BLACK ANGELS
Hlášenka
FBC Liberec00:00
FBC ČPP OSTRAVA
Hlášenka
Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE18:00
ACEMA Sparta Praha
Hlášenka