{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Florbal se vrací, zapoj se i ty! #NaFlorbal

#naflorbal! Tak zní heslo kampaně Českého florbalu, která má jasně ukázat, že náš oblíbený sport je definitivně zpátky. A v plné síle. Už je to pořádně dlouho, co si mohli florbalisté na všech úrovních, výkonnostních i věkových, pěkně pospolu zatrénovat tak, jak na to byli zvyklí. Kvůli nepříznivé pandemické situaci trpěl celý sport, ani florbal na tom nebyl lépe. Jenže teď už znovu můžeš trávit čas se svou oblíbenou partou! Florbal je zpět, tréninky jsou zpět, k tomu spousta zábavy a času stráveného s kamarády.

Máme pro tebe jednu otázku: proč se zrovna ty těšíš zpátky na florbal? Každý hráč, ale i každý klub může ukázat, jak probíhá jeho návrat ke společným tréninkům a florbalovým aktivitám. Přijměte výzvu Českého florbalu, označujte jej na sociálních sítích, používejte hashtag #naflorbal a pomozte znovu plnohodnotně restartovat florbal. Využít můžete gifů a dalších vychytávek, které Český florbal speciálně připravil právě pro tuto příležitost. Stahovat je můžete ZDE.

„Parta má své kouzlo, jde o něco neskutečně silného. Pokud se nemůžete vídat se spoluhráči a kamarády, přijdete si osamělí. Kolektiv se navzájem motivuje, pomáhá si,“ vyzývají k návratu k florbalu ambasadoři kampaně Filip Langer a Jana Christianová.

​​