{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Právě se hraje
Aktuálně se nehrají žádná utkání s online přenosem
Následuje1. liga mužů
Florbal Exelsior Havířovso 16:00
Florbal Chomutov
VideoStatistiky
SK BIVOJ LITVÍNOVso 17:00
FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice
VideoStatistiky
1. MVIL Ostrava WOOWso 17:00
FBŠ Hummel Hattrick Brno
VideoStatistiky
FB Hurrican Karlovy Varyso 14:00
FBC Štíři Č. Budějovice
VideoStatistiky
Národní liga
Panthers Prahaso 17:00
T.B.C. LUCERN Králův Dvůr
Statistiky
FBC DDM Kati Kadaňso 19:00
ASK Orka Čelákovice
Statistiky
TJ Turnovso 16:30
TJ Sokol Jaroměř
Statistiky
Spartak Pelhřimovso 19:00
FAT PIPE Traverza Mukařov
Statistiky
Hippos Žďár n/S.so 19:00
FbK TJ Svitavy
Statistiky
1. FBK Rožnov p/Rso 19:00
FbK Horní Suchá
Statistiky
Aligators Klobouky Teamstore.czso 19:00
S.K. P.E.M.A. OPAVA
Statistiky
Sokol Brno I EMKOCase Gulliversso 18:30
FBK Spartak Hluk
Statistiky
1. liga žen
Banes Florbal Soběslavso 18:00
Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn
Statistiky
TJ Sokol Královské Vinohradyso 18:30
FBC Texas Longhorns
Statistiky
Florbal Chomutovso 12:30
SK BIVOJKY LITVÍNOV
Statistiky
TJ Turnovso 20:00
FBC Česká Lípa
Statistiky
FBC Dobruškaso 15:30
Bulldogs Brno
Statistiky
Orel Rtyně v Podkrkonošíso 16:30
PRAMOS Šitbořice FbC Aligators
VideoStatistiky
IBK Hradec Královéso 19:00
SK Jihlava
Statistiky
FTC Vysoké Mýtoso 16:30
Sklo Bohemia Světlá n/S
Statistiky
FBC Ossiko Třinecso 18:00
Florbal Vsetín
Statistiky
Divize
Florbal Sokolovso 15:00
FBC ROKYCANY
Statistiky
ASK Lovosice - LFPso 20:30
FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň
Statistiky
FBC Panthers Liberecso 16:00
Florbal Teplice
Statistiky
FBC Liberec Bso 18:45
Florbal Ústí B
Statistiky
FBC Česká Lípa Bso 18:00
Florbalová škola Plzeň A
Statistiky
TJ Sokol Koberovyso 18:30
SK Jiskra Domažlice
Statistiky
FBC Pitbulls Kolínso 19:00
FBC Kutná Hora
Statistiky
Panthers Praha Bso 19:30
FbŠ Bohemians B
Statistiky
OLYMP FLORBALso 19:30
TJ Sokol Královské Vinohrady B
Statistiky
Prague Tigersso 19:00
Start98 Praha-Kunratice B
Statistiky
FC Bučis Teamso 18:00
Florbalová akademie MB "A"
Statistiky
SK Jihlavaso 18:00
FbC Hradec Králové
Statistiky
Snipers Třebíč Bso 18:15
FBŠ Všestary
Statistiky
FTC Vysoké Mýto so 20:00
FBC PEAKSPORT LITOMYŠL
Statistiky
FBC LETOHRAD Orel Orliceso 18:00
TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons
Statistiky
1. FbK Táborso 17:00
Pacovští Honzíci
Statistiky
FbC Strakonice P.A.so 19:00
TJ Centropen Dačice
Statistiky
FBS Olomoucso 18:00
FbC KOVO KM Frýdek-Místek
Statistiky
SK K2 Prostějovso 19:45
1. FBK Eagles Orlová
Statistiky
FBK Jeseníkso 17:00
FBC Hranice
Statistiky
FBC ORCA KRNOVso 17:00
FBC MSEM Přerov
Statistiky
FbC Asper Šumperkso 18:00
Zlín Lions
Statistiky
FBC ZŠ Uničovso 17:00
Florbal Vsetín
Statistiky
KB liga juniorů
Technology Florbal MBso 18:30
ACEMA Sparta Praha UNYP
Statistiky
FBC Liberecso 20:00
PSN Tatran Střešovice
Statistiky
Florbal Ústíso 19:00
FBŠ Hummel Hattrick Brno
Statistiky
Sokol Pardubiceso 16:00
FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA
Statistiky
BLACK ANGELSso 18:30
1. SC TEMPISH Vítkovice
Statistiky
FbC EMER SHOP Hradec Králové so 18:00
FBC Došwich Milevsko
Statistiky
Florbal Primátor Náchodso 20:00
FBC Štíři Č. Budějovice
Statistiky
FbC Plzeňso 18:00
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
Statistiky
FBŠ SLAVIA Plzeňso 18:30
Bulldogs Brno
Statistiky
Kanonýři Kladnoso 19:00
PANTHERS OTROKOVICE
Statistiky
Florbal Chomutovso 15:30
Florbal Exelsior Havířov
Statistiky
1. liga juniorek
Ivanti Tigers Jižní Městoso 18:30
FBC Liberec
Statistiky
IBK Hradec Královéso 16:00
K1 Florbal Židenice
Statistiky
FBŠ Jihlavaso 19:45
Bulldogs Brno
Statistiky
PSN Tatran Střešoviceso 16:00
Florbal Ústí
Statistiky
VŠO FLORBAL CHODOVso 16:00
SK BIVOJKY LITVÍNOV
Statistiky
1. liga dorostenců
ACEMA Sparta Praha UNYPso 10:00
BLACK ANGELS
Statistiky
Technology Florbal MB Blackso 11:30
FbŠ Bohemians DDM Praha 7
Statistiky
Prague Tigersso 13:00
ACEMA Sparta Praha UNYP
Statistiky
BLACK ANGELSso 14:30
Technology Florbal MB Black
Statistiky
FbŠ Bohemians DDM Praha 7so 16:00
Prague Tigers
Statistiky
Kanonýři Kladnoso 10:00
Panthers Praha
Statistiky
Viking TJ Kobylisyso 11:30
Tatran Střešovice
Statistiky
Panthers Prahaso 13:00
FAT PIPE FLORBAL CHODOV
Statistiky
Tatran Střešoviceso 14:30
Kanonýři Kladno
Statistiky
Viking TJ Kobylisyso 16:00
FAT PIPE FLORBAL CHODOV
Statistiky
DDM Dynamo Tepliceso 10:00
FBŠ SLAVIA Plzeň
Statistiky
FbC Plzeňso 11:30
FBC Liberec
Statistiky
SPORT CLUB Klatovyso 13:00
DDM Dynamo Teplice
Statistiky
FBŠ SLAVIA Plzeňso 14:30
FbC Plzeň
Statistiky
FBC Liberecso 16:00
SPORT CLUB Klatovy
Statistiky
Florbal Ústíso 13:30
FB Hurrican Karlovy Vary
Statistiky
FBC DDM Kati Kadaňso 12:00
FBC Česká Lípa
Statistiky
FB Hurrican Karlovy Varyso 10:30
Florbal Chomutov
Statistiky
FBC Česká Lípaso 09:00
Florbal Ústí
Statistiky
FBC DDM Kati Kadaňso 15:00
Florbal Chomutov
Statistiky
Florbal Primátor Náchodso 10:00
Snipers Třebíč
Statistiky
FBC Došwich Milevskoso 11:30
Sokol Pardubice
Statistiky
FBC Štíři Č. Budějoviceso 13:00
Florbal Primátor Náchod
Statistiky
Snipers Třebíčso 14:30
FBC Došwich Milevsko
Statistiky
Sokol Pardubiceso 16:00
FBC Štíři Č. Budějovice
Statistiky
FBK Kobra Tatran Hostinnéso 10:00
PSKC Okříšky-MoBu
Statistiky
Spartak Pelhřimovso 11:30
FbC Sokol Předměřice-SION DDM NG
Statistiky
PSKC Okříšky-MoBuso 13:00
Hippos Žďár n/S.
Statistiky
FbC Sokol Předměřice-SION DDM NGso 14:30
FBK Kobra Tatran Hostinné
Statistiky
Spartak Pelhřimovso 16:00
Hippos Žďár n/S.
Statistiky
FBC Vikings Kopřivniceso 10:00
1. MVIL Ostrava
Statistiky
FBS Olomouc Aso 11:30
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
Statistiky
1. MVIL Ostravaso 13:00
1. AC eFlorbal Uherský Brod
Statistiky
Sokol Brno I EMKOCase Gulliversso 14:30
FBC Vikings Kopřivnice
Statistiky
FBS Olomouc Aso 16:00
1. AC eFlorbal Uherský Brod
Statistiky
PHaSČ liga mužů
FBC Kutná Hora Bso 08:00
Orka Čelákovice B
Statistiky
FBC Slavia Prahaso 09:30
BLACK ANGELS C CELTIC
Statistiky
Orka Čelákovice Bso 11:00
Fbk Buldoci GOP Radotín
Statistiky
FbC Red Dragons Hořoviceso 12:30
FBC Slavia Praha
Statistiky
BLACK ANGELS C CELTICso 14:00
FBC Kutná Hora B
Statistiky
Fbk Buldoci GOP Radotínso 15:30
FbC Red Dragons Hořovice
Statistiky
EMCO Cholericsso 08:00
Prague Tigers B
Statistiky
Sokol Benátky n/Jso 09:30
FT Sokol Praha-Břevnov
Statistiky
Wizards DDM Praha 10 Cso 11:00
EMCO Cholerics
Statistiky
Prague Tigers Bso 12:30
ASI Torza Sorry
Statistiky
FT Sokol Praha-Břevnovso 14:00
Wizards DDM Praha 10 C
Statistiky
ASI Torza Sorryso 15:30
Sokol Benátky n/J
Statistiky
PHaSČ přebor mužů
FBC Falcons Žižkovso 09:00
TJ Lokomotiva Rakovník A
Statistiky
AIK Steel Kladnoso 10:10
Poison TJ JUNIOR PRAHA
Statistiky
TJ Lokomotiva Rakovník Aso 11:20
IBK Tajula
Statistiky
Poison TJ JUNIOR PRAHAso 12:30
FBC Falcons Žižkov
Statistiky
IBK Tajulaso 13:40
AIK Steel Kladno
Statistiky
VŠSK MFF Prahaso 14:50
FBC Blue Horses
Statistiky
FBC YOUNG BOYSso 16:00
IBK Kubánský Klan B - MISTŘI!!!
Statistiky
Kanonýři Kladno Cso 17:10
VŠSK MFF Praha
Statistiky
FBC Blue Horsesso 18:20
IBK Kubánský Klan B - MISTŘI!!!
Statistiky
FBC YOUNG BOYSso 19:30
Kanonýři Kladno C
Statistiky
PHaSČ třída mužů
SK DESPERADOS SNW Bso 10:00
IBK Kubánský Klan C
Statistiky
Florbal TJ Kobylisy Dso 11:10
SK Black Dragons - E.P. B
Statistiky
IBK Kubánský Klan Cso 12:20
TJ Kyje
Statistiky
Panthers Praha Eso 13:30
Florbal TJ Kobylisy D
Statistiky
SK Black Dragons - E.P. Bso 14:40
SK DESPERADOS SNW B
Statistiky
TJ Kyjeso 15:50
Panthers Praha E
Statistiky
2. liga dorostenců 3
FBC Draci Říčany bílíso 09:00
Floorball Club FALCON
Statistiky
FAT PIPE FLORBAL CHODOV Bso 10:30
FBC Kutná Hora
Statistiky
Technology Florbal MB Whiteso 12:00
FBC Draci Říčany bílí
Statistiky
Floorball Club FALCONso 13:30
FAT PIPE FLORBAL CHODOV B
Statistiky
FBC Kutná Hora so 15:00
Technology Florbal MB White
Statistiky
SK Alien Nationso 09:00
BLACK ANGELS B
Statistiky
SK Florbal Benešovso 10:30
T.B.C. LUCERN Králův Dvůr
Statistiky
ACEMA Sparta Praha Bso 12:00
SK Alien Nation
Statistiky
BLACK ANGELS Bso 13:30
SK Florbal Benešov
Statistiky
T.B.C. LUCERN Králův Dvůrso 15:00
ACEMA Sparta Praha B
Statistiky
3. liga dorostenců 3
ACEMA Sparta Praha Cso 09:00
OpenCamps Tatran Střešovice
Statistiky
Vlci TATRAN Kostelec nad Č.L.so 10:10
TJ Sokol Královské Vinohrady B
Statistiky
Florbalová akademie MBso 11:20
OpenCamps Tatran Střešovice
Statistiky
TJ Sokol Královské Vinohrady Bso 12:30
ACEMA Sparta Praha C
Statistiky
Florbalová akademie MBso 13:40
Vlci TATRAN Kostelec nad Č.L.
Statistiky
FBC Draci Říčany modříso 14:50
Florbal Neratovice
Statistiky
T.J. Sokol Šestajoviceso 16:00
FbŠ Bohemians B
Statistiky
FBK Fat Pipe Vosy Prahaso 17:10
FBC Draci Říčany modří
Statistiky
Florbal Neratoviceso 18:20
T.J. Sokol Šestajovice
Statistiky
FbŠ Bohemians Bso 19:30
FBK Fat Pipe Vosy Praha
Statistiky
1. liga dorostenek 3
Ivanti Tigers Jižní Městoso 13:40
BLACK ANGELS
Statistiky
BLACK ANGELSso 10:10
TJ Sokol Nové Strašecí
Statistiky
Tatran Střešoviceso 09:00
Florbalová akademie MB
Statistiky
FAT PIPE FLORBAL CHODOVso 17:10
Ivanti Tigers Jižní Město
Statistiky
FBŠ SLAVIA Plzeňso 16:00
Panthers Praha
Statistiky
Florbalová akademie MB so 11:20
FbŠ Bohemians
Statistiky
TJ Sokol Nové Strašecíso 12:30
FBŠ SLAVIA Plzeň
Statistiky
FbŠ Bohemiansso 14:50
FAT PIPE FLORBAL CHODOV
Statistiky
2. liga dorostenek 3
FBC Kutná Hora so 09:00
TJ Sokol Královské Vinohrady
Statistiky
Ivanti Tigers Jižní Město Bso 10:00
ACEMA Sparta Praha
Statistiky
FBC Slavia Prahaso 11:00
FbŠ Bohemians B
Statistiky
ACEMA Sparta Prahaso 12:00
TJ Sokol Královské Vinohrady
Statistiky
FBC Kutná Hora so 13:00
Kanonýři Kladno
Statistiky
Ivanti Tigers Jižní Město Bso 14:00
FBC Pitbulls Kolín: Pitbullačky
Statistiky
Kanonýři Kladnoso 15:00
FBC Slavia Praha
Statistiky
FbŠ Bohemians Bso 16:00
FBC Pitbulls Kolín: Pitbullačky
Statistiky
3. liga dorostenců 4
FBK Bulldogs Hořiceso 09:00
FBC Dobruška
Statistiky
HAGA Pardubiceso 10:30
Klub SPV Pardubice
Statistiky
FBC Dobruškaso 12:30
HAGA Pardubice
Statistiky
Klub SPV Pardubiceso 14:00
FBK Bulldogs Hořice
Statistiky
DDM Holiceso 09:00
TJ Sokol Dvůr Králové nL
Statistiky
Florbal Primátor Náchod Bso 10:30
Orel Rtyně v Podkrkonoší
Statistiky
Orel Rtyně v Podkrkonošíso 12:30
DDM Holice
Statistiky
TJ Sokol Dvůr Králové nLso 14:00
Florbal Primátor Náchod B
Statistiky
Liberecká liga mužů
FBK Gladiators Česká Lípaso 11:00
TJ Sokol Koberovy - Stará garda
Statistiky
FBC Lomniceso 12:30
SC Podještědí Č. Dub B
Statistiky
SC Podještědí Č. Dub Bso 14:30
FBK Gladiators Česká Lípa
Statistiky
TJ Sokol Koberovy - Stará gardaso 16:00
FBC Lomnice
Statistiky
2. liga dorostenců 2
FLORBAL JABLONECso 10:10
SCC SEMILY
Statistiky
FBC Liberec Bso 09:00
FBC Lomnice-Jičín
Statistiky
FLORBAL JABLONECso 12:30
TJ Turnov
Statistiky
FBC Lomnice-Jičínso 13:40
SCC SEMILY
Statistiky
Liga st. žáků 2
Florbal Chomutov Bso 09:20
Florbal Jirkov
Statistiky
Florbal Chomutov Bso 11:00
SCC SEMILY
Statistiky
TJ Lokomotiva Lounyso 11:40
Florbal Jirkov
Statistiky
TJ Lokomotiva Lounyso 12:40
Florbal Chomutov B
Statistiky
SCC SEMILYso 13:20
Florbal Jirkov
Statistiky
FBC Česká Lípa blueso 13:00
ASK Lovosice - LFP
Statistiky
FbC Jazzmani Žatecso 12:20
Florbal Ústí B
Statistiky
FBC Česká Lípa blueso 11:20
Florbal Ústí B
Statistiky
FbC Jazzmani Žatecso 10:40
ASK Lovosice - LFP
Statistiky
FbC Jazzmani Žatecso 09:40
FBC Česká Lípa blue
Statistiky
Florbal Ústí Bso 09:00
ASK Lovosice - LFP
Statistiky
FBC Šluknovsko Česká Lípaso 13:20
DDM Dynamo Teplice
Statistiky
FBC Šluknovsko Česká Lípaso 11:40
Florbal Chomutov
Statistiky
FBC Liberec Bso 10:00
FBC Šluknovsko Česká Lípa
Statistiky
Florbal Chomutovso 09:20
DDM Dynamo Teplice
Statistiky
Lib. přebor ml. žáků
SCC SEMILY - Lionsso 09:00
SCC SEMILY - Tigers
Statistiky
TJ Sokol Koberovyso 09:40
TJ Turnov
Statistiky
FBC Šluknovsko Česká Lípaso 10:20
SCC SEMILY - Lions
Statistiky
SCC SEMILY - Tigersso 11:00
TJ Sokol Koberovy
Statistiky
TJ Turnovso 11:40
FBC Šluknovsko Česká Lípa
Statistiky
SCC SEMILY - Lionsso 12:20
TJ Sokol Koberovy
Statistiky
SCC SEMILY - Tigersso 13:00
TJ Turnov
Statistiky
FBC Šluknovsko Česká Lípaso 13:40
SCC SEMILY - Tigers
Statistiky
TJ Turnovso 14:20
SCC SEMILY - Lions
Statistiky
TJ Sokol Koberovyso 15:00
FBC Šluknovsko Česká Lípa
Statistiky
Úst. liga elévů
Florbal Chomutov Domečekso 09:00
TJ Lokomotiva Louny - Red
Statistiky
Florbal Chomutov Redso 09:35
FbC Jazzmani Žatec
Statistiky
ASK Lovosice - LFP WHITEso 10:10
Florbal Chomutov Domeček
Statistiky
TJ Lokomotiva Louny - Redso 10:45
Florbal Chomutov Red
Statistiky
FbC Jazzmani Žatec so 11:20
ASK Lovosice - LFP WHITE
Statistiky
TJ Lokomotiva Louny - Redso 12:30
FbC Jazzmani Žatec
Statistiky
ASK Lovosice - LFP WHITEso 13:05
Florbal Chomutov Red
Statistiky
FbC Jazzmani Žatec so 13:40
Florbal Chomutov Domeček
Statistiky
TJ Lokomotiva Louny - Redso 14:15
ASK Lovosice - LFP WHITE
Statistiky
Florbal Chomutov Whiteso 09:00
TJ Lokomotiva Louny - Blue
Statistiky
ASK Lovosice - LFP BLACKso 09:35
FBC DDM kati Kadaň
Statistiky
Tatran Mocní Tuleni Podbořany so 10:10
Florbal Chomutov White
Statistiky
TJ Lokomotiva Louny - Blueso 10:45
ASK Lovosice - LFP BLACK
Statistiky
FBC DDM kati Kadaňso 11:20
Tatran Mocní Tuleni Podbořany
Statistiky
Florbal Chomutov Whiteso 11:55
ASK Lovosice - LFP BLACK
Statistiky
TJ Lokomotiva Louny - Blueso 12:30
FBC DDM kati Kadaň
Statistiky
Tatran Mocní Tuleni Podbořany so 13:05
TJ Lokomotiva Louny - Blue
Statistiky
FBC DDM kati Kadaňso 13:40
Florbal Chomutov White
Statistiky
ASK Lovosice - LFP BLACKso 14:15
Tatran Mocní Tuleni Podbořany
Statistiky
1. FBC DDM Děčín IV Blueso 08:30
1. FBC DDM Děčín IV White
Statistiky
BK REAL ROUDNICE n/Lso 09:05
SK BIVOJ LITVÍNOV Yellow
Statistiky
SK BIVOJ LITVÍNOV Blackso 09:40
1. FBC DDM Děčín IV Blue
Statistiky
1. FBC DDM Děčín IV Whiteso 10:15
BK REAL ROUDNICE n/L
Statistiky
1. FBC DDM Děčín IV Blueso 11:25
BK REAL ROUDNICE n/L
Statistiky
1. FBC DDM Děčín IV Whiteso 12:00
SK BIVOJ LITVÍNOV Yellow
Statistiky
SK BIVOJ LITVÍNOV Blackso 12:35
1. FBC DDM Děčín IV White
Statistiky
SK BIVOJ LITVÍNOV Yellowso 13:10
1. FBC DDM Děčín IV Blue
Statistiky
BK REAL ROUDNICE n/Lso 13:45
SK BIVOJ LITVÍNOV Black
Statistiky
1. liga dorostenek 2
SK BIVOJKY LITVÍNOVso 09:00
FBC DDM Kati Kadaň
Statistiky
FBC Liberecso 10:00
Florbal Chomutov
Statistiky
FBK Wings Mostso 11:00
FBC DDM Kati Kadaň
Statistiky
Florbal Chomutovso 12:00
SK BIVOJKY LITVÍNOV
Statistiky
FBK Wings Mostso 13:00
FBC Liberec
Statistiky
BK REAL ROUDNICE n/Lso 09:00
1. FBC DDM Děčín IV
Statistiky
TJ Turnovso 10:10
FBC Česká Lípa
Statistiky
1. FBC DDM Děčín IVso 11:20
TJ Turnov
Statistiky
FBC Česká Lípaso 12:30
BK REAL ROUDNICE n/L
Statistiky
Liga st. žáků 1
FBC ROKYCANYso 09:00
GO - GO Horšovský Týn
Statistiky
FbC Plzeň blueso 09:40
FbC Plzeň white
Statistiky
FBC ROKYCANYso 10:20
FbC Plzeň white
Statistiky
FbC Plzeň blueso 11:00
GO - GO Horšovský Týn
Statistiky
FbC Plzeň blueso 11:40
FBC ROKYCANY
Statistiky
FbC Plzeň whiteso 12:20
GO - GO Horšovský Týn
Statistiky
Florbalová škola Plzeň oranžovíso 08:00
MDDM Plamen Rescom Ostrov
Statistiky
USK Akademik Chebso 08:40
FBŠ SLAVIA Plzeň B
Statistiky
Florbalová škola Plzeň oranžovíso 09:30
FBŠ SLAVIA Plzeň B
Statistiky
USK Akademik Chebso 10:10
MDDM Plamen Rescom Ostrov
Statistiky
USK Akademik Chebso 11:00
Florbalová škola Plzeň oranžoví
Statistiky
FBŠ SLAVIA Plzeň Bso 11:40
MDDM Plamen Rescom Ostrov
Statistiky
Reg. liga mužů 5
FA SEPTA.CZ Č. Budějoviceso 15:00
FBŠ Jihlava
Statistiky
FBŠ Jihlavaso 10:30
Hippos Žďár n/S. B
Statistiky
TJ Sokol Chýnovso 12:00
FA SEPTA.CZ Č. Budějovice
Statistiky
T.J. Sokol Lišovso 09:00
Spartak Pelhřimov B
Statistiky
PSKC Okříškyso 10:30
FK Slovan J.Hradec
Statistiky
Spartak Pelhřimov Bso 12:00
FBC Štíři Č. Budějovice B
Statistiky
T.J. Sokol Lišovso 13:30
FK Slovan J.Hradec
Statistiky
FBC Štíři Č. Budějovice Bso 15:00
PSKC Okříšky
Statistiky
Liga Vysočiny mužů
Fbc Orel Nové Město na Moravěso 09:00
Sklo Bohemia Světlá n/S
Statistiky
TJ Sokol H.Brod Erupting Dragonsso 10:30
Hippos Žďár n/S. C
Statistiky
ASK Bystřice n.P.so 12:00
Fbc Orel Nové Město na Moravě
Statistiky
Sklo Bohemia Světlá n/Sso 13:30
TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons
Statistiky
Hippos Žďár n/S. Cso 15:00
ASK Bystřice n.P.
Statistiky
2. liga dorostenců 5
TJ Centropen Dačiceso 10:30
FBC Štíři Č. Budějovice B
Statistiky
FBC Spartak Kapliceso 13:00
TJ Centropen Dačice
Statistiky
FBC Štíři Č. Budějovice Bso 14:30
FK Slovan J.Hradec
Statistiky
1. FbK Táborso 09:00
SK Meťák České Budějovice
Statistiky
FBC DOŠWICH MILEVSKO Bso 10:30
FbC Strakonice
Statistiky
SK Meťák České Budějoviceso 13:00
FBC DOŠWICH MILEVSKO B
Statistiky
FbC Strakoniceso 14:30
1. FbK Tábor
Statistiky
SK Jihlavaso 13:00
FBŠ Jihlava
Statistiky
FBŠ Jihlavaso 17:00
PSKC Okříšky
Statistiky
PSKC Okříškyso 09:00
SK Jihlava
Statistiky
FBŠ Jihlavaso 10:30
Snipers Třebíč B
Statistiky
Snipers Třebíč Bso 14:30
PSKC Okříšky
Statistiky
SK JUVENIS PŘIBYSLAVso 14:30
Hippos Žďár n/S. Benjamins
Statistiky
SK JUVENIS PŘIBYSLAVso 09:00
TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons
Statistiky
Hippos Žďár n/S. Benjaminsso 10:30
Sklo Bohemia Světlá n/S
Statistiky
TJ Sokol H.Brod Erupting Dragonsso 13:00
Sklo Bohemia Světlá n/S
Statistiky
Sklo Bohemia Světlá n/Sso 17:00
SK JUVENIS PŘIBYSLAV
Statistiky
JM liga mužů
Patriots Brnoso 10:00
FBK Panthers Baník Ratíškovice
Statistiky
FBC Sokol Ivanovice na Hanéso 11:30
Aligators Orel Šlapanice U21 C
Statistiky
Patriots Brnoso 13:00
Sokol Brno I EMKOCase GulliversB
Statistiky
FBK Panthers Baník Ratíškoviceso 14:30
FBC Sokol Ivanovice na Hané
Statistiky
Aligators Orel Šlapanice U21 Cso 16:00
Sokol Brno I EMKOCase GulliversB
Statistiky
JM přebor mužů
SK Florbal Grušáci Siviceso 09:00
T.J. Sokol Břeclav
Statistiky
FbC Aligators Šitbořice Dso 10:15
Orel Dolní Bojanovice
Statistiky
T.J. Sokol Břeclavso 11:30
FRC Mikulov
Statistiky
TJ Sokol Lanžhot Bso 12:45
FbC Aligators Šitbořice D
Statistiky
Orel Dolní Bojanoviceso 14:00
FRC Mikulov
Statistiky
SK Florbal Grušáci Siviceso 15:15
TJ Sokol Lanžhot B
Statistiky
2. liga dorostenců 6
Bulldogs Brno Bso 09:00
Sokol Brno I EMKOCase GulliversB
Statistiky
FbC Aligators Kloboukyso 10:15
Hornets Brno ZŠ Horní
Statistiky
FRC Mikulovso 11:30
K1 Florbal Židenice
Statistiky
Hornets Brno ZŠ Horníso 12:45
Bulldogs Brno B
Statistiky
K1 Florbal Žideniceso 14:00
FbC Aligators Klobouky
Statistiky
Sokol Brno I EMKOCase GulliversBso 15:15
FRC Mikulov
Statistiky
JM liga st. žáků
FBŠ Hattrick Brnoso 09:00
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
Statistiky
TROOPERS FK Orel Telnice Whiteso 10:05
TJ Znojmo LAUFEN CZ black
Statistiky
Bulldogs Brnoso 11:10
FBŠ Hattrick Brno
Statistiky
Sokol Brno I EMKOCase Gulliversso 12:15
TROOPERS FK Orel Telnice White
Statistiky
TJ Znojmo LAUFEN CZ blackso 13:20
Bulldogs Brno
Statistiky
ZL liga st. žáků
Florbal Holešovso 10:35
Florbal Vsetín
Statistiky
FBC SLOVÁCKOso 09:00
PANTHERS OTROKOVICE
Statistiky
FBK Spartak Hlukso 10:05
Zlín Lions U15
Statistiky
Zlín Lions U15so 11:40
FBC SLOVÁCKO
Statistiky
PANTHERS OTROKOVICEso 12:45
FBK Spartak Hluk
Statistiky
FbC Floorbee Orel Uherský Brodso 09:00
Florbal Holešov
Statistiky
Florbal Vsetínso 12:10
FbC Floorbee Orel Uherský Brod
Statistiky
2. liga žen - 6
Bulldogs Brno Bso 09:00
K1 Florbal Židenice B
Statistiky
K1 Florbal Židenice Cso 10:15
FbC Aligators Orel Moutnice B
Statistiky
K1 Florbal Židenice Bso 11:30
FBK Spartak Hluk
Statistiky
FbC Aligators Orel Moutnice Bso 12:45
Bulldogs Brno B
Statistiky
FBK Spartak Hlukso 14:00
K1 Florbal Židenice C
Statistiky
Reg. liga mužů 7
SK Domaslaviceso 09:00
FBC Letka Netopýři B
Statistiky
FBC Spartak Bílovecso 10:30
FBC Piranha Přerov B
Statistiky
FBS Olomouc Bso 12:00
SK Domaslavice
Statistiky
FBC Letka Netopýři Bso 13:30
FBC Spartak Bílovec
Statistiky
FBC Piranha Přerov Bso 15:00
FBS Olomouc B
Statistiky
OL přebor mužů 7
FBC Playmakers Prostějov Bso 08:00
TJ Postřelmov
Statistiky
TJ Sokol Kostelec na Hané - HK Bso 09:10
Arktic Olomouc
Statistiky
FBC ZŠ Uničov Bso 10:20
FBC Playmakers Prostějov B
Statistiky
TJ Postřelmovso 11:30
TJ Sokol Kostelec na Hané - HK B
Statistiky
Arktic Olomoucso 12:40
FBC ZŠ Uničov B
Statistiky
MS přebor mužů 7
FBC Vikings Kopřivnice Bso 10:10
PASKOV SAURIANS
Statistiky
Bazinga Ostravaso 11:40
FBC Vikings Kopřivnice B
Statistiky
FBK FÉNIX ORLOVÁso 14:00
Florbal Torpedo Havířov C
Statistiky
Flashing Stars Havířovso 15:10
FbK Horní Suchá B
Statistiky
Florbal Torpedo Havířov Cso 16:40
Flashing Stars Havířov
Statistiky
MS soutěž mužů 7
FBK RAFANI OSTRAVAso 08:00
FBC PORUBA SHARKS
Statistiky
FBC PRIMAškola Spartak Bílovec Bso 09:10
1. FBK Rožnov p/R D
Statistiky
TJ Slovan Havířov Cso 10:20
FBK RAFANI OSTRAVA
Statistiky
FBC PIRATES OSTRAVA Bso 11:30
FBC PRIMAškola Spartak Bílovec B
Statistiky
1. FBK Rožnov p/R Dso 12:40
TJ Slovan Havířov C
Statistiky
FBC PORUBA SHARKSso 13:50
FBC PIRATES OSTRAVA B
Statistiky
MS liga dorost 7
S.K. P.E.M.A. OPAVA Bso 08:00
FbK Horní Suchá
Statistiky
FBC Letkaso 09:10
FbC Coyotes Jablunkov
Statistiky
FBC Letkaso 12:40
FBC Spartak Bílovec
Statistiky
MS liga stržů 7
PASKOV SAURIANSso 14:30
1. MVIL Ostrava
Statistiky
FBC Spartak Bílovecso 15:40
FBC Vikings Kopřivnice
Statistiky
1. MVIL Ostravaso 16:50
1. SC TEMPISH Vítkovice
Statistiky
PASKOV SAURIANSso 18:00
FBC Spartak Bílovec
Statistiky
FBC Ossiko Třinecso 09:00
Florbal Exelsior Havířov
Statistiky
1. SFK Havířovso 10:10
FBC Autel Český Těšín
Statistiky
Florbal Exelsior Havířovso 11:40
1. SFK Havířov
Statistiky
FBC Autel Český Těšínso 12:50
FBC Ossiko Třinec
Statistiky
1. liga dorostenek 7
FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVAso 09:30
FbC Asper Šumperk
Statistiky
S.K. P.E.M.A. OPAVAso 10:40
FBS Olomouc
Statistiky
FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVAso 11:50
FBC Přerov
Statistiky
1. SC TEMPISH Vítkoviceso 13:00
S.K. P.E.M.A. OPAVA
Statistiky
FBC Přerovso 14:10
FBS Olomouc
Statistiky
FbC Asper Šumperkso 15:20
1. SC TEMPISH Vítkovice
Statistiky
Dnes odehráno
Dnes nejsou odehrané zápasy s online přenosem.