{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Přebor starších žáků - skupina 6 - A
STATISTIKY DRUŽSTEV
1.Bulldogs Brno B
0 / 0
2.FBC SLAVKOV
0 / 0
3.FBK Atlas Blansko
0 / 0
4.FBO Orel Boskovice
0 / 0
5.FBŠ Hattrick Brno B
0 / 0
6.Florbal Kuřim
0 / 0
7.GEPARDI DDM HELCELETKA BRNO BLUE
0 / 0
8.K1 Florbal Židenice B
0 / 0
9.Sokol Brno I EMKOCase GulliversB
0 / 0
10.TJ Sokol Brno - Husovice
0 / 0
11.TJ Znojmo LAUFEN CZ white
0 / 0
12.TROOPERS Young Guns
0 / 0
FBŠ Hattrick Brno B09:00
TJ Sokol Brno - Husovice
Hlášenka
Florbal Kuřim09:00
TROOPERS Young Guns
Hlášenka
K1 Florbal Židenice B10:10
Bulldogs Brno B
Hlášenka
FBC SLAVKOV10:10
GEPARDI DDM HELCELETKA BRNO BLUE
Hlášenka
Sokol Brno I EMKOCase GulliversB11:20
FBŠ Hattrick Brno B
Hlášenka
FBK Atlas Blansko11:20
Florbal Kuřim
Hlášenka
FBO Orel Boskovice12:30
K1 Florbal Židenice B
Hlášenka
TROOPERS Young Guns12:30
FBC SLAVKOV
Hlášenka
Bulldogs Brno B13:40
Sokol Brno I EMKOCase GulliversB
Hlášenka
GEPARDI DDM HELCELETKA BRNO BLUE13:40
FBK Atlas Blansko
Hlášenka
Přebor starších žáků - skupina 6 - B
STATISTIKY DRUŽSTEV
1.F.A.T.R. Dubňany Škorpioni
0 / 0
2.FBC Dragons
0 / 0
3.FRC Mikulov
0 / 0
4.FbC Aligators U14
0 / 0
5.Florbal Hodonín
0 / 0
6.Orel Dolní Bojanovice
0 / 0
7.T.J. Sokol Břeclav
0 / 0
8.TJ Sokol Lanžhot
0 / 0
9.ŠSK ZŠ Očovská Hodonín Blue
0 / 0
FBC Dragons09:00
T.J. Sokol Břeclav
Hlášenka
Florbal Hodonín09:00
Orel Dolní Bojanovice
Hlášenka
F.A.T.R. Dubňany Škorpioni10:10
FbC Aligators U14
Hlášenka
ŠSK ZŠ Očovská Hodonín Blue10:10
FRC Mikulov
Hlášenka
T.J. Sokol Břeclav11:20
TJ Sokol Lanžhot
Hlášenka
FRC Mikulov11:50
Florbal Hodonín
Hlášenka
FbC Aligators U1412:30
FBC Dragons
Hlášenka
Orel Dolní Bojanovice13:00
ŠSK ZŠ Očovská Hodonín Blue
Hlášenka
TJ Sokol Lanžhot13:40
F.A.T.R. Dubňany Škorpioni
Hlášenka
Florbal Hodonín09:00
ŠSK ZŠ Očovská Hodonín Blue
Hlášenka
Přebor starších žáků - skupina 6 - C
STATISTIKY DRUŽSTEV
1.1. AC Uherský Brod
0 / 0
2.FBC SLOVÁCKO pink
0 / 0
3.FBK MeTermo Valašské Meziříčí
0 / 0
4.FBK Spartak Hluk
0 / 0
5.FbC Orel Uherský Brod
0 / 0
6.Florbal Holešov
0 / 0
7.PANTHERS OTROKOVICE black
0 / 0
8.SFK Kozel Kroměříž
0 / 0
9.SVČ Včelín
0 / 0
10.Zlín Lions U14
0 / 0
Zlín Lions U1409:00
FBC SLOVÁCKO pink
Hlášenka
FBK Spartak Hluk10:10
Florbal Holešov
Hlášenka
FBC SLOVÁCKO pink11:50
FBK Spartak Hluk
Hlášenka
Florbal Holešov13:00
Zlín Lions U14
Hlášenka
FBK MeTermo Valašské Meziříčí15:30
PANTHERS OTROKOVICE black
Hlášenka
SFK Kozel Kroměříž16:40
FbC Orel Uherský Brod
Hlášenka
1. AC Uherský Brod17:50
FBK MeTermo Valašské Meziříčí
Hlášenka
PANTHERS OTROKOVICE black19:00
SFK Kozel Kroměříž
Hlášenka
FbC Orel Uherský Brod20:10
1. AC Uherský Brod
Hlášenka
1. AC Uherský Brod09:00
FBC SLOVÁCKO pink
Hlášenka