{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek

CENY VSTUPENEK NA FLORBALOVÉ MS V PRAZE: NA ČESKÝ TÝM DO O2 ARENY OD 350 KČ

Obrázek ke článku
1. 11. 2017

Do Mistrovství světa mužů, které se do Česka vrací po dlouhých deseti letech, zbývá posledních 13 měsíců. Český florbal dnes poprvé přináší informace týkající se ceny vstupenek na největší domácí sportovní událost příštího roku.

Předchozí šampionát si na největší sportovní arénu v zemi – vysočanskou O2 arenu - troufl jen během finálového víkendu, zato tentokrát ji souboje nejlepších celků světa obsadí na celých devět dní MS a odehrají se zde jak základní skupiny, tak finálové boje o titul mistrů světa. Druhou hrací halou bude Arena Sparta – Podvinný mlýn, která stejnou roli plnila i v roce 2008.

Zažít na vlastní kůži něco tak výjimečného je snem každého fanouška a já upřímně věřím, že náš šampionát přinese další nezapomenutelné okamžiky ve vyprodané O2 areně,” říká prezident Českého florbalu Filip Šuman a dodává:”I proto jsem rád, že už v prosinci můžeme všem registrovaným členům českého florbalového hnutí nabídnout speciální výhodu a to exkluzivní předprodej části vstupenek na MS 2018.”

Český florbal si dokázal s Mezinárodní florbalovou federací (IFF) vyjednat výjimku a už nyní jsou pevně stanovené dny, kdy bude domácí národní tým bojovat ve skupině. Předprodej se pak bude týkat nejen právě těchto “českých” dní ale i čtvrtfinálového, semifinálového a finálového dne. Víkendové vstupenky nabídnou celodenní třízápasovou podívanou, všední dny jsou rozděleny na dopolední a odpolední bloky. Navíc bude vstupenka z O2 areny ve stejný den platná i do Areny Sparta.

A za kolik se fanoušci na MS podívají?  ”Přestože příjmy ze vstupného budou jedním ze zásadních zdrojů financování šampionátu, věřím, že nastavená cenová úroveň bude pro české florbalistypříznivá. Namátkou například blok tří zápasů ve skupině - včetně českého - bude stát do horního patra O2 areny od 350 Kč, permanentka na čtyři dny základních skupin tamtéž od 890 Kč ,” uvádí Filip Šuman a dodává: ”Kromě běžných vstupenek chceme navíc všem divákům nabídnout  i speciální VIP Upgrade, který si každý bude moci dokoupit k jakékoli vstupence a zažít tak Mistrovství světa na zcela jiné úrovni než doposud při jiných florbalových akcích.

Pro všechny české zájemce o florbal i fanoušky ze zahraniční půjdou vstupenky do volného prodeje na jaře příštího roku po konečném rozlosování šampionátu. 

Detaily avizovaného předprodeje pro členy budou postupně zveřejňovány v průběhu listopadu – sledujte tedy pozorně kanály Českého florbalu.

Kompletní ceník najdete ZDE