{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek

MISTROVSTVÍ ODSTARTUJE PĚKNĚ ZOSTRA!

Obrázek ke článku
13. 3. 2018

Prosincový florbalový šampionát mužů konečně zná svůj rozpis zápasů, který připravila Mezinárodní florbalová federace IFF. A začne pěkně zostra! Hned první den se můžou diváci těšit na pikantní souboj dvou florbalových gigantů, jediných dosavadních světových šampionů, výběrů Finska a Švédska! Neprošvihněte tedy čtvrteční start prodeje vstupenek.

Pražské MS 2018 by chtělo získat hned několik NEJ a POPRVÉ a organizační štáb se netají svými ambicemi. Jednou z nich je i útok na celkový divácký rekord v návštěvnosti šampionátu. Velký díl do počítadla fanoušků může udělat už první den turnaje, kdy na sebe v 15 hodin narazí dva favorité, Finsko a Švédsko. Po tomto duelu navíc následuje slavnostní zahajovací ceremoniál a utkání domácího výběru s Německem. To vše v luxusním prostředí vysočanské O2 areny. Další porce zápasů ve skupině samozřejmě nabídne i Arena Sparta.

Pro české fanoušky bude jistě nejzajímavějším duelem jejich týmu úterní střetnutí domácích se Švýcarskem, které kompletně uzavře dění v základních skupinách. Středa a čtvrtek budou následně patřit čtvrtfinálovým kláním a zápasům určujícím pořadí na devátém až šestnáctém místě.

Nechceme ale nikomu radit, kam zajít, každý máme své preference. Proto se s rozpisem seznamte důkladně sami a ve čtvrtek 15. března v 10 hodin dopoledne nažhavte počítače a začněte nakupovat vstupenky!