{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek

MS VE FLORBALE 2018 HLEDÁ SPOLUPRACOVNÍKY

Obrázek ke článku
6. 6. 2018

Chceš získat mimořádnou pracovní zkušenost při produkci největší domácí sportovní akce roku? Organizační štáb mistrovství světa ve florbale 2018 hledá aktuálně spolupracovníky hned v několika oblastech. Znalost florbalu je výhodou, ale rozhodně není nezbytná.

Grafik/DTP operátor
Pro oblast marketingu a komunikace hledáme pečlivého člověka s velmi dobrou znalostí práce v Adobe Photoshop. Hlavní odpovědností bude vytvářet grafické návrhy a tisková data v PDF dle potřeb prezentace a komunikace šampionátu.  

Marketingový produkční/Traffic Manager
Pro oblast marketingu a komunikace hledáme samostatného a pečlivého člověka, který bude zodpovědný za zajištění marketingové produkce v oblastech jako tvorba např. promo materiálů, grafiky, videí, textů, a komunikaci s interními i externími dodavateli v těchto oblastech.

Eventový produkční
Pro oblast doprovodných akcí šampionátu hledáme člověka s organizačními schopnostmi a zkušenostmi s pořádáním sportovních, kulturních a společenských akcí.

Všechny pozice jsou na projektové bázi, s vrcholem v prosinci tohoto roku během Mistrovství světa. Začátek spolupráce je možný ihned. Máte-li zájem o některou z výše uvedených pozic, případně stojíte o bližší informace, ozvěte se co nejdříve na adresu jobs@prague2018.com. Nezapomeňte přiložit své CV a napsat časové možnosti.