{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek

NAKUPUJTE VSTUPENKY NA MS PRÁVĚ TEĎ

Obrázek ke článku
15. 3. 2018

A je to tady! Prodej vstupenek na prosincové mistrovství světa mužů se konečně rozběhl. Vstupenky do O2 areny i Areny Sparta Podvinný mlýn lze od 15. března zakoupit v síti Ticketportal nebo online na www.ticketportal.cz. Neváhejte a zajistěte si místa na nejlepší florbal roku.

Vstupenky do O2 areny jsou rozděleny do čtyř cenových kategorií, a ještě si svůj zážitek můžete vylepšit službou VIP upgrade, která vám zajistí vstup do VIP prostor a také přístup ke cateringu a prémiovému baru. Navíc s lístkem do O2 areny získáváte ve stejný den také vstup do Areny Sparta, kde jsou místa nečíslovaná.

Na úvodní víkend, kdy se hrají základní skupiny, jsou v prodeji celodenní vstupenky (od 350 Kč), v týdnu pak vstupenky dopolední či odpolední (od 200 Kč). Další možností je zakoupení balíčku na celé základní skupiny, jehož cena začíná na 890 Kč. Vstupenky do Areny Sparta jsou v prodeji samostatně za ceny 100 – 200 Kč.

Pravděpodobně nejrychleji budou mizet vstupenky na finálový víkend, semifinálový den můžete pořídit od 550 Kč, finálový od 650 Kč. Cena za dvě utkání těch nejlepších je tedy opět více než příznivá, neprováhejte tedy svou šanci, možnost nákupu je omezena limitem, z jedné emailové adresy můžete koupit 6 vstupenek na každý den a 6 balíčků na skupiny. Pro hromadné objednávky kontaktujte rezervace@ticketportal.cz. Start prodeje 15. března v 10:00 i online.

VSTUPENKY ZDE