{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek

OKOŘEŇTE SVOU AKCI NÁVŠTĚVOU FLOORIANA

Obrázek ke článku
4. 4. 2018

Chcete, aby vaše florbalová událost měla skutečně bouřlivou atmosféru? Pak na ni pozvěte toho, kdo ji umí zajistit – maskota prosincového mužského šampionátu Flooriana! Umí zabavit a rozdovádět fanoušky a má i řadu pozoruhodných florbalových dovedností, které vám rád ukáže!

Floorian se na florbalových akcích objevuje už od minulého roku, rád si totiž trénuje ty nejlepší choreografie, které hodlá vystřihnout na mistrovství světa v prosinci v O2 areně. V poslední době jste se s ním mohli potkat na přátelských utkáních reprezentace v Chomutově, na Čeps Cupu v Olomouci, KB Florbal Challenge v Praze či republikovém finále Sportovní ligy základních škol.

Teď se právě připravuje, že se zajede podívat, jak jsou na tom vycházející florbalové hvězdy. Potkat ho můžete, když dorazíte na KB Florbal Challenge do Brna (5.-6. 4.), na školní soutěže do Uherského Brodu (4.-6. 4.) a Jindřichova Hradce (23.-24.4.), na Mistrovství ČR starších žáků na pražských Vinohradech (4.-6. 5.) a také do Plzně na turnaj regionálních výběrů žákyň a dorostenek (26.-27.5.). Samozřejmě sezonu nejvyšších soutěží zakončí návštěvou Superfinále v Ostravě 21. 4. a o týden později se zajede podívat na EFT do Brna, jak jsou na tom reprezentanti.

Další možností pak je pozvat Flooriana přímo k vám. Rád se zúčastní turnaje, oslav klubu nebo třeba otevřeného tréninku. Stačí kontaktovat jeho kolegyni z týmu MS 2018 Kateřinu Bartůňkovou na bartunkova@prague2018.com.