{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek

POZVĚTE SI OFICIÁLNÍHO MASKOTA MS FLOORIANA NA VAŠI AKCI!

Obrázek ke článku
27. 7. 2018

Máte pocit, že vám na vaší florbalové či jiné sportovní akci něco chybí? S Floorianem si to myslet nebudete. Oficiální maskot MS ve florbale 2018, které se koná v prosince v České republice, ochotně dorazí všude, kam si ho pozvete, a pomůže vám vytvořit zábavnou atmosféru na vaší akci.

S Floorianem se můžete potkávat už od minulého roku. Za tu dobu už navštívil takové akce jako Superfinále, EFT v Brně nebo přátelské zápasy mužské reprezentace v Chomutově. Rozumí si ale samozřejmě také s dětmi, takže nechyběl ani na finále Čeps Cupu, KB Florbal Challenge nebo na Republikovém finále Sportovní ligy základních škol.

Také v nadcházejících měsících má nabitý program – po celé republice cestuje se sérií turnajů Česká pojišťovna Street Floorball League, uvidíte ho také na mezinárodním turnaji Czech Open, na Superligovém týdnu v Kutné Hoře a samozřejmě nebude chybět v Pardubicích, kde na začátku záři odehraje mužská reprezentace přátelská utkání proti Švýcarsku a Finsku. Do mistrovství světa ale navštíví mnohem více florbalových a sportovních akcí, o kterých vás budeme informovat.

Flooriana si také můžete pozvat přímo na vaši akci. Rád se zúčastní turnaje, oslav klubu nebo třeba otevřeného tréninku. Stačí kontaktovat jeho kolegyni z týmu MS 2018 Kateřinu Bartůňkovou na bartunkova@prague2018.com.