{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek

SEDMÝ DEN NA MS: ČEŠI MAJÍ POSLEDNÍ VOLNO PŘED BOJI O MEDAILE

Obrázek ke článku
7. 12. 2018

Česká reprezentace s přehledem zvládla čtvrtfinále MS proti Dánsku. V pátek tak čeká naše hráče odpočinek před víkendovými zápasy o cenné kovy. Jak bude vypadat poslední volný den před klíčovou částí celého turnaje?

Hned po snídani se čeští florbalisté setkají s médii, která je vyzpovídají v rámci padesáti minut na jejich hotelu. Dále budou mít reprezentanti před obědem prostor k celkové regeneraci a odpočinku. Mimo jiné i tyto faktory totiž mohou rozhodovat semifinále šampionátu a jestli se tým zapíše medailí do historie. Právě nyní k tomu má ideální příležitost.

Až se svěřenci Petriho Kettunena naobědvají, bude následovat setkání s jejich rodinami. Na ně mají hráči vyhrazený čas dvou hodin. Odpolední program pak zakončí trénink ve SH Kunratice, kde Češi dostanou šanci připravit se k absolutní dokonalosti na semifinále MS. Další protivník v této fázi šampionátu vzejde z utkání Finska a Německa, které začíná v 18.00.

Po večeři zamíří kompletní mužstvo na poradu. Její obsah bude velmi důležitý, protože náš výběr zjistí podrobnější informace k příštímu soupeři. Česko se rozhodně zkoncentruje a v sobotním semifinále bude bojovat s maximálním nasazením.