{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek

VSTUPENKY NA MS RYCHLE MIZÍ, MÁŠ UŽ TY SVOJE?

Obrázek ke článku
1. 10. 2018

Už jen dva měsíce zbývají do startu největší florbalové události v roce. Mužské mistrovství světa pořádá od 1. do 9. prosince Praha a o šampionát je velký zájem. Vstupenky na finále i další zápasy domácí reprezentace rychle mizí. V úterý 9. října se objeví v prodeji vstupenky z uvolněných zahraničích rezervací. V tento den si tedy budete moci zakoupit lístky na všechna zbylá volná místa. Nemáte tedy na co čekat.

Vstupenky do O2 areny jsou rozděleny do čtyř cenových kategorií. Svůj zážitek můžete vylepšit službou VIP upgrade, která vám zajistí vstup do VIP prostor a také přístup ke cateringu a prémiovému baru. Navíc s lístkem do O2 areny získáváte ve stejný den také vstup do Areny Sparta, kde jsou místa nečíslovaná.

Na úvodní víkend, kdy se hrají základní skupiny, jsou v prodeji celodenní vstupenky (od 350 Kč), v týdnu pak vstupenky dopolední či odpolední (od 200 Kč). Další možností je zakoupení balíčku na celé základní skupiny, jehož cena začíná na 890 Kč. Vstupenky do Areny Sparta jsou v prodeji samostatně za ceny 100 – 200 Kč.

Největší zájem je o vstupenky na finálový víkend - semifinálový den můžete pořídit od 550 Kč, finálový od 650 Kč.

Vstupenky kupujte ZDE.