{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek

VÝCHODOČESKÝ DVOJBOJ UZAVÍRÁ PŘIHLÁŠKY V PONDĚLÍ

Obrázek ke článku
30. 7. 2018

O víkendu poračovala série Česká pojišťovna Street Floorball League dalšími dvě turnaji, tentokrát v Olomouci a Ostravě. Do konce kvalifikačních kol této doprovodné akce k MS, jejíž vítězové si zahrají v průběhu prosincového šampionátu finále, zbývá ještě šest měst. Přihlásit se je možné ještě do Padubic (11. srpna), Hradce Králové (12. srpna), Ústí nad Labem (18. srpna) a také do Plzně (19. srpna). Přhlášky do východočeských měst ale tento toho pondělí 30. července končí.  

Do Pardubic i Hradce je v tuto chvíli přihlášeno shodně 22 týmů, místo pro registraci dalších tak stále ještě je. Jako první budou turnaj Česká pojišťovna Street Floorball League hostit Pardubice, a to v sobotu 11. srpna ve Sportovním parku Pardubice, Na Špici. 

Hradec Králové přivítá týmy bojující o finále o den později, v neděli 12. srpna na Ulrychově náměstí. K účasti na všech turnajích je potřeba sehnat alespoň 5 hráčů do jednoho týmu, registrovat se na oficiálních stránkách www.streetfloorball.cz a zaplatit registrační poplatek 1 000 Kč. Těšíme se na vaši účast!