{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek

ZAPOJTE SE DO TÝMU 2018

Obrázek ke článku
25. 4. 2018

V prosinci tohoto roku nás všechny čeká významná událost – Mistrovství světa mužů 2018. Bude to akce velkých očekávání - jak sportovních, tak diváckých. Vrchol současné florbalové generace. Událost, která stejně jako v roce 2008 může posunout český florbal mílovými kroky kupředu a která se s největší pravděpodobností díky rozvoji mezinárodního florbalu do České republiky nevrátí dřív než po roce 2030.

Jedním z jejích cílů bude pokořit celkový divácký rekord v návštěvnosti a vyprodat největší sportovní halu v republice – pražskou O2 arenu. A ne jen jednou, ale opakovaně! Pokud se to povede, ukáže Český florbal znovu a ještě přesvědčivěji celé zemi, že mu zaslouženě náleží místo mezi top sporty v ČR.

Abychom těchto ambiciózních cílů dosáhli, potřebujeme další nadšence - někoho, kdo stejně jako my pro florbal dýchá. Tohle prostě nedokážeme sami, na to potřebujeme silný tým, TEAM 2018. Chtěl bys u toho být taky? Tak co ti brání? Pojď do toho s námi, rozhodnutí je jenom na tobě.

Dobrovolník je nadšenec, který je svou snahou, pílí a dovednostmi ochoten přispět k vytvoření jedinečného kolektivu organizátorů významné sportovní akce. Dobrovolník je hnací motor úspěchu florbalového Mistrovství světa 2018, které si klade za cíl posunout pomyslnou laťku organizace světových šampionátů opět o pořádný kus výš, daleko před všechny ostatní.

Dobrovolník je součástí samotného organizačního týmu během MS. To předpokládá možnost být plně k dispozici v termínu od 1. do 9. prosince 2018, s tím, že sraz pro většinu organizátorů z řad dobrovolníků bude den před startem šampionátu. Zároveň má dobrovolník povinnost zúčastnit se jedné z několika plánovaných seznamovacích akcí, kde se mu představí koncept fungování celé oblasti a zapojí se do drobných teambuildingových aktivit. Cílem je vytvořit opravdu silný a výjimečný tým, který si poradí se všemi nástrahami největší sportovní akce v České republice roku 2018.

Přihlásit se můžeš zde.