17+/-
0,00Úspěšnost vhazování

Chodov je v Superfinále! Vítkovice padly proti Tigers v prodloužení

31. 3. 2019Extraliga žen
Ženská extraliga zná svého prvního superfinalistu! Chodov po tuhé bitvě v ČPP Aréně uspěl v prodloužení, čímž vybojoval čtvrtý bod proti ostravskému FBC. Florbalistky Vítkovic prohrály po prodloužení a jejich... více

Vítkovice a Chodov jsou krok od Superfinále

30. 3. 2019Extraliga žen
Ani přesun do domácího prostředí v semifinále Tigers a Ostravě nepomohl. Florbalistky z Jižního Města nad Vítkovicemi dvakrát vedli, rozhodlo ale druhých deset minut druhé třetiny, kdy Vítkovice vstřelily čtyři branky.... více

I v druhých semifinálových duelech Extraligy žen uspěly domácí týmy

24. 3. 2019Homepage
Také v druhých semifinálových kláních Extraligy žen uspěly domácí celky, které potvrdily role favoritů, zároveň využily domácího prostředí a ujaly se vedení 2:0 na zápasy. Vítkovicím pomohla znovu k vítězství nad Tigers... více

V prvních semifinále Extraligy žen uspěly Vítkovice a Chodov

23. 3. 2019Extraliga žen
První zápasy semifinále Extraligy žen vyhrály papírové favoritky. Vítkovice si poradily s Ivanti Tigers vysokým výsledkem 11:4 a doplnil je Chodov, který uspěl nad FBC Ostrava 8:5. Do nedělních odvet tak budou... více

Vítkovice a Chodov přivítají semifinále Extraligy žen

22. 3. 2019Extraliga žen
Kromě Tipsport Superligy dospěla k semifinále i Extraliga žen. Mezi nejlepší čtveřicí soutěže na sebe narazí Vítkovice s Tigers a Chodov s Ostravou. Úvodní zápasy obou sérií proběhnou o nadcházejícím... více