-2+/-
60,71Úspěšnost vhazování

Martiník po Německu: Holky dávaly vypracované a hezké góly

31. 1. 2020Juniorky
Národní tým si připsal první body na letošním Polish Cupu. Juniorky si poradily s Německem jasně 14:1, když o své výhře rozhodly už v první třetině utkání. Právě výkon svých svěřenkyň rozebral hlavní trenér... více

Demolice na začátek Polish Cupu! Juniorky nedaly šanci Německu

Národní tým zahájil Polish Cup nejlepším možným způsobem. První zápas turnaje proti Německu ovládly naše juniorky jednoznačně 14:1 a přidaly také výhru v bonusových nájezdech. Sedmi body se blýskla Kateřina... více

Lotyšsko vybojovalo nad Německem 5. místo

9. 12. 2018MS 2018
Ještě před samotným vrcholem šampionátu v podobě souboje o medaile přišly na řadu zápasy o 5. příčku, kde bojovali Němci s Lotyši, a o 7. místo mezi Dánskem a Norskem. Týmy se od 5. po 8. místo seřadily v tomto pořadí:... více

Finsko porážkou Německa uzavřelo čtveřici semifinalistů

7. 12. 2018MS 2018
Poslední čtvrtfinále pražského světového šampionátu patřilo Finsku, které v každé třetině vstřelilo po dvou brankách. Češi už tak znají svého zítřejšího soupeře pro semifinále, které vypukne v O2 areně v sobotu v 16:00. více

Němci těsně porazili Lotyšsko, čímž pomohli Česku

3. 12. 2018MS 2018
Českými fanoušky ostře sledované utkání mezi Lotyšskem a Německem vygradovalo v závěrečné drama. Němci dokázali otočit nepříznivý vývoj z 1:3 a poté překlopit vedení znovu na svou stranu, čímž pomohli českému týmu, který... více