-2+/-
0,00Úspěšnost vhazování

Češi si na závěr poradili i s Lotyšskem a vyhráli kvalifikační finále

1. 2. 2020Muži
Čeští florbalisté na závěr kvalifikace v Lotyšsku porazili i domácí tým výsledkem 5:3 a ovládli tak celý kvalifikační turnaj. Vydařil se jim především vstup do nejnáročnějšího utkání díky kterému zvládli i tlak soupeře v... více

HIGHLIGHTS: Ohlédněte se za základní částí šampionátu

11. 12. 2019Ženy
Český tým uzavřel základní skupinu se dvěma výhrami a jednou porážkou a skóre 35:15, nyní vyhlíží čtvrtfinálové boje. Ohledněte se za trojicí zápasů v sestřizích Mezinárodní florbalové federace. více

Češky zahájily MS 2019 suverénním vítězstvím nad Lotyškami

8. 12. 2019Ženy
Český tým zvládl první utkání na mistrovství světa proti Lotyšsku bez zaváhání, po čtyřiceti minutách dokonce pokukoval po čistém kontu. To sice nakonec nedopadlo, povedla se ale dvouciferná nadílka gólů do lotyšské... více

Češky přetavily ospalou první třetinu ve vítězství 11:2

26. 4. 2019Juniorky
Juniorkám se nevydařil vstup do utkání, v němž ztrácely na Lotyšky jeden gól. Po přestávkové poradě se však výkon české reprezentace zvedl a diváci si mohli užít jedenáct tref za záda lotyšských brankářek. Po dvou... více

Lotyšsko vybojovalo nad Německem 5. místo

9. 12. 2018MS 2018
Ještě před samotným vrcholem šampionátu v podobě souboje o medaile přišly na řadu zápasy o 5. příčku, kde bojovali Němci s Lotyši, a o 7. místo mezi Dánskem a Norskem. Týmy se od 5. po 8. místo seřadily v tomto pořadí:... více