{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek
Obrázek


JAROMĚŘ POSTUPUJE DO PRVNÍ LIGY!

Obrázek ke článku
8. 4. 2019

Finále Národní ligy mezi Jaroměří a Čelákovicemi je u konce. Hráči Sokolu prokázali své kvality a po třech těsných výsledcích ze čtyř postupují do druhé nejvyšší soutěže mužů. Velkou měrou se na výhrách podílel Petr Hofman s Jakubem Kopeckým, kteří čtrnácti kanadskými body pomohli svému mužstvu o úroveň výše.

Ve finálové sérii Národní ligy rozhodoval každý detail a týmy trestaly chyby soupeřů. Čelákovice sice udělaly první krok vstříc postupu, když v dramatické koncovce přetlačily své protivníky o jednu branku, ale Jaroměřští florbalisté jim už další vyhraný duel nedopřáli. Petr Hofman řídil zisk prvního bodu a zároveň vyrovnání série, když s bilancí 3+3 ovládl se svými spoluhráči druhé vzájemné tažení poměrem 8:4.

Vedení se po třetím měření sil ujali muži z Jaroměře. Utkání se zlomilo během druhé třetiny, v níž vstřelil celek Martina Klapky šest branek a v divoké přestřelce si pohlídal velmi hubené vítězství. Rozhodující krok udělala Jaroměř den poté, kdy na palubovce soupeře zasadila deset minut před koncem základní hrací doby rozhodující úder do sítě Orky.

Výsledky finále play-off Národní ligy – západ

TJ Sokol Jaroměř – ASK Orka Čelákovice 8:9

TJ Sokol Jaroměř – ASK Orka Čelákovice 8:4

ASK Orka Čelákovice – TJ Sokol Jaroměř 9:10

ASK Orka Čelákovice – TJ Sokol Jaroměř 4:5, konečný stav série 1-3

Tabulka divizí

​​

Obrázek