{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek
Obrázek


MUKAŘOV SI VYŠLÁPL NA LÍDRA SOUTĚŽE, NEZVÍTĚZILI ANI PANTEŘI

Obrázek ke článku
29. 1. 2018

Pět sobotních a jeden nedělní zápas se odehrál v 18. kole Národní ligy Západ, které nepřineslo příliš štěstí týmům na čele tabulky. Bodově naprázdno vyšli hráči jak vedoucích Wizards, tak i druhých Panterů. Kouzelníkům se tak snížil náskok na čele na tři body, Panteři dokonce klesli až na čtvrtou pozici. ​​

Osmnácté kolo nabídlo divákům několik zajímavých střetnutí. Tím prvním byl určitě souboj druhých Panterů a třetí Jaroměře. Šťastnější v tomto utkání byli domácí hráči, kteří si v prvních dvou částech vytvořili rozhodující náskok, aby jej pak v posledním dějství už pohlídali a připsali si velice cenné vítězství. Lví podíl na tom měli Petr Hofman, který vstřelil čtyři branky, a Jakub Kopecký s hattrickem. O všechny góly se tak postarali florbalisté první lajny, kterou si Panteři nedokázali pohlídat.


Mukařovu se v domácím prostředí v posledních zápasech daří, naposledy na své palubovce v základní hrací době prohráli v polovině září. O mukařovské formě se mohli přesvědčit i zástupci vedoucích Kouzelníků, kteří sice po dvou částech vedli 2:1, ale poslední dvacetiminutovku nezvládli a prohráli ji 1:7. Mukařov tak v celkovém součtu zvítězil 8:3.


Střelnici si ve svém utkání proti Strakonicím otevřeli zástupci Kadaně. Od prvních minut nenechali nikoho na pochybách, že budou favorité a s přehledem si dokráčeli pro pohodlné vítězství 16:3. Ve zbývajících zápasech si České Budějovice odvezly z Kobylis vítězství 7:3, Čelákovice ubránily tři body na palubovce Turnova a v nedělním duelu zvítězili v nájezdové loterii plzeňští florbalisté, kteří porazili Králův Dvůr.


Výsledky 18. kola

Sobota 27. ledna 2017

Fortel TJ Kobylisy - FBC Štíři Č. Budějovice 3:7

TJ Sokol Jaroměř - Panthers Praha 7:5

FBC DDM Kati Kadaň A - FbC Strakonice P.A. 16:3

TJ Turnov - ASK Orka Čelákovice 7:8

TJ Sokol Mukařov - Wizards DDM Praha 10 8:3


Neděle 28. ledna 2017

T.B.C. Králův Dvůr - FbC Plzeň 7:8pn

FOTO: traverzamukarov.czTabulka divizí

​​

Obrázek