{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek
Obrázek


WIZARDS VEDOU TABULKU SKUPINY ZÁPAD UŽ O ŠEST BODŮ

Obrázek ke článku
22. 1. 2018

I o uplynulém víkendu měli florbalisté třetí nejvyšší soutěže naplno . Ve skupině západ se odehrálo šest zápasů. Vedoucí Čarodějové na čele tabulky dokázali zvítězit a jelikož jejich nejbližší pronásledovatelé ve svých zápasech klopýtli, tak navýšili své vedení v tabulce po sedmnácti kolech už na šest bodů.

Sedmnácté kolo skupiny západ Národní ligy se rovnoměrně rozložilo do soboty a neděle. Sobotní tři zápasy byly gólově úrodné a diváci se v nich jistě nenudili. V zápase Plzně a Kobylis rozhodlo to, že se domácím hráčům nepovedla první třetina. V ní hosté vstřelili čtyři góly a ty se v konečném zúčtování ukázaly jako klíčové. Plzeň se sice snažila, ale k vyrovnání se už nedostala.


Ve zbylých dvou sobotních zápasech zvítězili domácí hráči Mukařova a vedoucích Wizards. Mukařov v utkání vládl již od prvních minut a dokázal si za čtyřicet minut vytvořit až šestibrankový náskok. Ten nakonec navýšil až na konečných 10:2. Kouzelníci o svém vítězství rozhodli po vyrovnaném úvodu až v poslední části, tu ovládli šesti góly a zvítězili 10:5.


Nedělní zápasy byly oproti těm sobotním vyrovnané. Ve všech se bojovalo až do posledních minut a ani jeden neskončil víc jak dvoubrankovým rozdílem. Čelákovice udolaly na domácí palubovce Králův Dvůr 5:3, poslední Turnov zvítězil na půdě předposledních Strakonic 11:9, no a vítězství Panterů nad Kadani v poměru 7:5 přinesl pražskému týmu posun na průběžné druhé místo.


Výsledky 17. kola:


Sobota 20. ledna 2018


FbC Plzeň - Fortel TJ Kobylisy 4:6

TJ Sokol Mukařov - TJ Sokol Jaroměř 10:2

Wizards DDM Praha 10 - FBC Štíři Č. Budějovice 10:5


Neděle 21. ledna 2018

ASK Orka Čelákovice - T.B.C. Králův Dvůr 5:3

FbC Strakonice P.A. - TJ Turnov 9:11

Panthers Praha - FBC DDM Kati Kadaň A 7:5


Tabulka divizí

​​

Obrázek