10. 4. 2010Jihomoravská liga mladších žákůBulldogs BrnoGullivers Sokol Brno I2:300000
20. 3. 2010Jihomoravská liga mladších žákůSC Hattrick Brno FbŠBulldogs Brno3:200000

Soutěž HledatČást soutěže HledatDružstvo HledatZminV BO SO
Pohár České pojišťovnyzákladní částBulldogs Brno20.00000
Tipsport Superligazákladní částitelligence Bulldogs Brno18702.852610

Zprávy

Bulldogs mají po dvou zápasech proti Havířovu mečbol

28. 4. 2018Superliga muži
Boj o poslední místo pro příští ročník Tipsport Superligy graduje. Ve druhém utkání baráže nedokázal Havířov využít domácího prostředí. Vedl jen pár minut, Bulldogs rozhodli třemi góly v rozmezí čtyř minut a v neděli... více

Tatran ovládl Ostravu a obhájil dorostenecký titul

15. 4. 20181. liga dorostenců
Nejvyšší soutěž dorostenců zná pro letošní ročník svého vítěze. Titul se podařilo obhájit Tatranu Střešovice, který ve finále porazil florbalisty Ústí. Bronzové medaile vůbec poprvé mezi dorostenci získali hráči Mladé... více

I do třetice se muselo prodlužovat. Extraligu si vybojovala Plzeň

14. 4. 20181. liga žen
Nesmírně vyrovnané finále nabídla letos první liga žen. V souboji o Extraligu žen se utkaly týmy, které ovládly základní části svých skupin. Vyvrcholení sezóny mělo nejlepší obsazení, které mohlo nabídnout.... více

Heroický výkon Ústí nepomohl, Severočeši padli v nájezdech a sestupují

12. 4. 2018Superliga muži
Bojovali až do posledního nájezdu, sestup přesto neodvrátili. Florbalisté Ústí prohráli i třetí domácí zápas v sérii druhého kola play-down a ve vlastní hale padli s brněnskými Bulldogs 4:5 po nájezdech. Po... více

Oba celky vyhrály na půdě soupeře. Brno v nájezdech, Plzeň v prodloužení

9. 4. 20181. liga žen
Boj o extraligu vrcholí. Nejvyšší ženská florbalová soutěž však stále ještě nezná nového účastníka pro příští sezónu. Finálová série hraná n dva vítězné mezi Plzní a Brnem je po dvou zápasech vyrovnaná 1:1 na zápasy.... více