31. 8. 2017Tipsport Superligaitelligence Bulldogs BrnoFAT PIPE FLORBAL CHODOV5:664.3329582.7586

Soutěž HledatČást soutěže HledatDružstvo HledatZminV BO SO
Tipsport Superligazákladní částitelligence Bulldogs Brno264.33050

Zprávy

Zhlédněte sestřihy z nedělních utkání Tipsport Superligy 2/26

4. 9. 2017Superliga muži
V neděli 3. září se odehrála jen polovina zápasů druhého kola a k tomu předehrávka třetí kola. Ústí i Česká Lípa na domácích palubovkách prohrály. Bulldogs porazili 8:4 Liberec a v televizním utkání slavil těsnou výhru... více

Slepené góly rozhodly ve prospěch Bulldogs

3. 9. 2017Superliga muži
Brno slaví premiérově vítězství v ročníku. K jednomu bodu ze zápasu s Chodovem přidali Bulldogs výraznou výhru 8:4 nad Libercem, který v úvodu Tipsport Superligy zatím nemá optimální výkonnost. více

Favorité si pohlídali závěr a všichni jdou z prvního místa

Základní skupiny Poháru české pojišťovny jsou u konce. Nastává čas pro vyřazovacího pavouka, v němž nebude chybět žádný z favoritů. Plzeň, Mladá Boleslav, Hradec Králové, Ostrava, Vítkovice i Tatran postoupily... více

Podívejte se na sestřihy z prvního kola Tipsport Superligy 1/26

První kolo Tipsport Superligy rozhodně bavilo! Přesvědčte se sami v sestřizích všech odehraných zápasů nového ročníku. Prodloužení, nájezdy i překvapení. více

Slibně rozjeté vedení brno ztratilo, chodov zvítězil na nájezdy

31. 8. 2017Superliga muži
​V úvodním zápase nového ročníku se střetli dvojnásobní mistři z Chodova s brněnskými Bulldogs. Domácí Brno vlítlo do zápasu jako uragán a ve třetí minutě vsítil první gól sezóny Petr Koláčný. Chodov se... více