Licence 2017/2018: aktivní (platba hráčské licence) Evidenční dodatek: 27. 12. 2017 –  30. 4. 2019

DatumNázev soutěže Domácí Hosté Výsledek B A KB +/- TM
8. 2. 2013AutoCont extraligaAC Sparta Praha FlorbalTatran Omlux Střešovice1:700000

Soutěž HledatČást soutěže HledatDružstvo HledatZminV BO SO
Pohár České pojišťovnyzákladní částAC Sparta Praha20.00000
Tipsport Superligazákladní částACEMA Sparta Praha261443.70161090

Zprávy

Nejproduktivnější hráč play off rozsekl souboj gólmanů

10. 4. 2018Superliga muži
Jednalo se opět o zápas brankářů. I čtvrté semifinále Tipsport Superligy mezi Spartou a Mladou Boleslaví opanovali gólmani. Jak domácí Martin Beneš, tak i Lukáš Bauer na straně Středočechů uzamkli své brány a dlouho... více

Houževnatá Sparta padla až po nájezdech, v úterý může být rozhodnuto

8. 4. 2018Superliga muži
Třetí utkání semifinálové série Boleslavi a Sparty přineslo z pohledu vítěze základní části zatím nejvyrovnanější utkání play-off. Sparta udržela se soupeřem krok po dlouhých sedmdesát minut. O vítezství Mladé... více

Tipsport Superliga může znát po čtyřech zápasech oba superfinalisty

6. 4. 2018Superliga muži
Obě semifinálové série se za stavu 2-0 stěhují do hal v tabulce hůře postavených týmů, již po čtyřech utkáních můžeme znát složení mužského Superfinále. Chodov jede odvracet nepříznivý vývoj série na palubovku Vítkovic,... více

Analýza dat: Mladá Boleslav vs Sparta 5:2

4. 4. 2018Analýzy
V pátek 31. března se rozjelo semifinále Tipsport Superligy mužů ve florbale. Velký favorit z Mladé Boleslavi hostil pražskou Spartu. Očekávání se v tomto zápase potvrdila a až na první třetinu měl více ze hry tým... více