Licence 2017/2018: aktivní (platba licence od oddílu) Evidenční dodatek:  –

DatumSoutěž Domácí Hosté Výsledek B A KB +/- TM

Soutěž HledatČást soutěže HledatDružstvo HledatZminV BO SO
Extraliga ženzákladní částPanthers Praha11271.033250
2. liga žen - skupina 3základní částPanthers Praha B290.00240

Zprávy

Vítkovice nastřílely osmnáct gólů, Tigers a Bohemians zvládly derby

Po šampionátu se opět rozběhla Extraliga žen, ve 13. kole předvedly dobrý střelecký výkon Vítkovice, které sestřelily Jičín po vyrovnané první třetině 18:3. Nezaváhl ani Chodov, který si poradil s Židenicemi a Tigers v... více

Panthers měli problémy se Strakonicemi, Kadaň vyhrála v nájezdech

Všechny týmy zakončily první polovinu základní části. V západní skupině Národní ligy vedou po jedenácti kolech hráči Panthers Praha s mírným bodovým náskokem na Wizards. Mezi osmičkou pro play-off se drží mimo... více

V Čakovicích padlo 26 gólů. Liga má staronového lídra

Velmi bohaté na branky bylo 10. kolo Národní ligy – západ, kdy jich v šesti duelech padlo neskutečných 95. O více jak čtvrtinu se postaraly Orka s Jaroměří. Na první místo se po třech týdnech vrátili pražští... více

Ostravské derby a další souboje sousedů z tabulky Extraligy žen

18. 11. 2017Extraliga žen
Hned čtyři utkání 12. kola budou soubojem sousedních celků z tabulky – v ostravském souboji Vítkovice proti Ostravě, Tatran s Jičínem, poslední Olomouc vyzve předposlední Královské Vinohrady a Židenice budou hostit... více

Chodov v derby s Tigers vybojoval první místo, Tatran zdolal Panthers

17. 11. 2017Extraliga žen
Dva pražské souboje byly k vidění v rámci 11. kola Extraligy žen. Ten o první příčku tabulky vyšel Chodovu, jenž přeskočil Tigers. Tatran zdolal Panthers a posunul se na postupové příčky. Vinohrady vyhrály i přes... více