Kategorie: mužiRok narození: 1991 Město: Ostrava 30
Post: útočník Držení hole: L Výška: 179 Váha: 76

Družstvo: FAT PIPE FLORBAL CHODOV (muži)

Licence 2018/2019: aktivní (platba hráčské licence) Evidenční dodatek:  –

Soutěž HledatČást soutěže HledatDružstvo HledatZB A KB TM
Pohár České pojišťovnyzákladní částPANTHERS OTROKOVICE10002
Tipsport Superligaplay-offFAT PIPE FLORBAL CHODOV104260
Tipsport Superligazákladní částHu-Fa PANTHERS OTROKOVICE190992
Tipsport Superligazákladní částFAT PIPE FLORBAL CHODOV70442

před 2 dnySuperfinále
Více než osm a půl tisíce fantastických fanoušků, dramatická bitva a neuvěřitelný obrat v ženském utkání, taktická bitva ve finále mužů a zlatý double domácích Vítkovic. Takové bylo historicky druhé ostravské Superfinále... více

Analýza dat Superfinále žen: Vítkovice vs Chodov 7:6p

19. 4. 2019Extraliga žen
Ještě v 52. minutě vedly florbalistky Chodova ve finálovém utkání o tři branky. Vítkovice ale předvedly velký obrat a gólem v prodloužení okradly své soupeřky o mistrovský titul. Vyhrály při skóre 7:6. Během utkání byla... více

Analýza dat Superfinále mužů: Vítkovice - Boleslav 4:3

16. 4. 2019Analýzy
Čekala se vyrovnaná bitva, která měla v jediném zápase rozhodnout o tom, kdo usedne na trůn českého mužského klubového florbalu. Očekávání se naplnila a nakonec to byli domácí hráči Vítkovic, kteří se radovali z těsné... více

Věřím, že příští rok bude titul zase náš, přál si Aleš Höffer. Nabídky z ciziny zatím nemám, smál se Jiří Besta

16. 4. 2019Superliga muži
Pro oba to bylo v podstatě první Superfinále. Aleš Höffer přišel do Mladé Boleslavi z Prahy, konkrétně z Bohemians. Jiří Besta sice loni na superfinálové soupice figuroval, na hrací plochu Ostravar arény ale... více

Úžasná atmosféra a těžké srovnání s mistrovstvím juniorek. Mladé naděje hodnotily Superfinále

16. 4. 2019Extraliga žen
Na jaře loňského roku bok po boku nastupovaly v dresu české reprezentace juniorek. Společně se radovaly ze zisku bronzových medailí. Teď se však změnily nejen jejich role, ale i dresy. Nikol Pekárková odcházela... více