Kategorie: ženyRok narození: 1993 Město: Ostrava
Post: útočník Držení hole: R Výška: 170 Váha: 0

Licence 2021/2022: aktivní (platba hráčské licence) Evidenční dodatek:  –

DatumNázev soutěže Domácí Hosté Výsledek B A KB +/- TM

Soutěž HledatČást soutěže HledatDružstvo HledatZB A KB TM
Extraliga ženzákladní částKM automatik FBK Jičín11120

Ostrava pojede na Tatran, další týmy zabojují o první body

včeraExtraliga žen
Utkání posledních semifinalistů nebo zápasy o premiérové body ročníku. Florbalová Extraliga žen pokračuje o víkendu druhým kolem, které opět nemá nouzi o zajímavé zápletky. více

Tigers otočily proti Židenicím, mistryně zničily Jičín

12. 9. 2021Extraliga žen
Velkolepý návrat předvedly florbalistky Tigers. V úvodním kole florbalové Extraligy žen porazily 6:5 Židenice, přestože po čtyřiceti minutách ztrácely dvě branky. S přehledem zvládly své utkání mistrovské Vítkovice, jež... více

Jičín skončil desátý. Chyběla nám sehranost, míní Žůrková

25. 5. 2021Extraliga žen
Florbalistky z pohádkového města za sebou nemají příliš povedený ročník. Jičín se po základní části ocitl na 10. příčce a do bojů o mistrovský titul se tak nepodíval. Jako hlavní příčinu tohoto neúspěchu vidí kapitánka a... více

Velký obrat ukázaly Židenice, Chodov odskočil Ostravě

28. 3. 2021Extraliga žen
Situace kolem play-off se dramatizuje. V Extralize žen se snažily o osmou pozici florbalistky Bohemians, jenže v posledních minutách jim nadějný náskok sebraly Židenice. Druhé místo potvrdil Chodov díky třem bodům proti... více

Panthers slavili po nájezdech, klíčový zápas urvala Olomouc

13. 3. 2021Extraliga žen
Bitvu pátého družstva se šestým přineslo 18. kolo Extraligy žen. V něm florbalistky Panthers Praha přetlačily Židenice, když obrátily nepříznivé skóre. O elitní osmičku usiloval tým Bohemians, ale zaváhal v Olomouci. více