Kategorie:Rok narození: 1986 Město: Kroměříž
Post: brankář Držení hole:Výška: 174 Váha: 75

Družstvo: Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE (muži)

Licence 2017/2018: aktivní (platba licence od oddílu) Evidenční dodatek:  –

Soutěž HledatČást soutěže HledatDružstvo HledatZminV BO SO
Tipsport Superligazákladní částHu-Fa PANTHERS OTROKOVICE18904.348551

Zprávy

Svěží vítr. Sparta, Otrokovice a Pardubice atakují špičku Tipsport Superligy

Dlouhé roky byly karty v Tipsport Superlize rozdány jasně. Tatran, Vítkovice, Chodov a Mladá Boleslav. V aktuálním ročníku nejvyšší soutěže tabulku pořádně větrá trio Sparta, Otrokovice a Pardubice. Výkony a výsledky... více

Televizní pražské derby, Tatran proti Boleslavi a Liberec proti České Lípě

před 2 dnySuperliga muži
V rámci posledního kola Tipsport Superligy roku 2017 se diváci mohou těšit na souboj Tatranu proti Mladé Boleslavi, Pardubice budou hostit Chodov a v pondělním pražském derby se utkají Bohemians se Spartou. O důležité... více

Boleslav se vrací zpět do čela, důležité výhry pro Ostravu a Českou Lípu

15. 12. 2017Superliga muži
Mladá Boleslav se výhrou nad Pardubicemi vrátila na první příčku, za nimi je Chodov, který uhájil domácí neporazitelnost proti Otrokovicím. Sparta zvítězila v přestřelce s Libercem, Bohemians uhájili těsný náskok v Brně.... více

Páteční vzájemné souboje týmů z vrchní i spodní části tabulky

14. 12. 2017Superliga muži
Po měsíci odehrají týmy opět dvě kola během tří dnů, předposlední 17. kolo kalendářního roku 2017 je na programu v pátek, odehraje se v něm několik zajímavých zápasů. Třetí Chodov bude hostit čtvrté Otrokovice, druhá... více

SESTŘIHY: Otrokovice porazily Mladou Boleslav 6:2, Bohemians zvítězili nad Znojmem až po nájezdech

12. 12. 2017Superliga muži
Podívejte se na kompletní šestnácté kolo nejvyšší soutěže mužů. Otrokovice si poradily s Mladou Boleslaví 6:2. Bohemians zdolali Znojmo až v samostatných nájezdech. V přestřelce mezi Chodovem a Ostravou vzešel lépe první... více