Typ licence: B | Licence do: 30. 6. 2023
Aktuální počet kreditů: 103 | Počet kreditů potřebných k prodloužení licence: 15

Licence se prodlužuje k poslednímu dni platnosti licence v případě získání dostatečného počtu kreditů.

Informace o počtu kreditů

Licence Aktuální počet kreditůPočet kreditů potřebných k prodloužení licencePočet kreditů získaných v průběhu licence.Počet kreditů potřebných ke studiu vyšší licence
B1031510320

Statistiky trenéra v sezoně 2021/2022

Soutěž HledatFáze soutěže HledatDružstvo HledatZHledatVHledatVPHledatRHledatPPHledatPHledatV%Hledat
Data nenalezena.

Celkové statistiky trenéra

Počet let trenérské praxe 4 / Celkový počet odtrénovaných utkání trenéra: 203
Celkový počet odtrénovaných utkání trenéra v kategorii mužů: 6 / Celkový počet odtrénovaných utkání trenéra v kategorii žen: 197

Ostrava zvládla drama proti Spartě, Tatran začal vítězně

12. 9. 2021Livesport Superliga
Sparťané snižovali, ale v závěru utkání už nestačili. Na úvod florbalové Livesport Superligy padli Pražané doma s Ostravou, která vydřela vítězství 7:5. Vysoké výhry berou Tatran na Vinohradech a Vítkovice proti... více

Vítkovice urvaly první výhru v semifinále

1. 5. 2021Livesport Superliga
Semifinále odstartovaly lépe Vítkovice. V bitvě o superfinále florbalové Livesport Superligy přetlačily o jediný gól Spartu (7:6) a zahajují sérii úspěšněji. Přestože se Pražané dotahovali, vedení soupeře už nedostihli. více

Proti Spartě se nikomu nehraje moc dobře, uvažuje Šindler

27. 4. 2021Livesport Superliga
Další nabitá série se blíží. V semifinále florbalové Livesport Superligy půjdou Vítkovice na Spartu, která zdolala papírově silnější Tatran. Svěřenci Pavla Bruse si však poradili s městským rivalem Ostravou, kterou... více

HIGHLIGHTS: Čisté konto Vítkovic nebo úspěch Boleslavi

28. 3. 2021Livesport Superliga
První víkend play-off má za sebou florbalová Livesport Superliga. Vítkovice v neděli nedovolily Ostravě ani jeden gól a Boleslav zvítězila v televizní bitvě nad Black Angels. Čtvrtfinálové série vyrovnali na 1:1 Tatran a... více

Tatran rozhodl v samém závěru, sérii srovnali i Bohemians

Velkou přetahovanou dovedly k vítězství Střešovice. Druhé čtvrtfinále Livesport Superligy rozhodly gólem třináct sekund před koncem, čímž srovnaly sérii se Spartou. Poprvé v play-off se radovali také Bohemians. Před... více