Pohár České pojišťovnyzákladní část1. SC Vítkovice20002

DatumNázev soutěže Domácí Hosté Výsledek min S BO ZA
14. 3. 2009MS přebor mužůFBC Vikings Kopřivnice BFBC Fermenté Bohumín6:136.001-1
14. 3. 2009MS přebor mužůFBC Vikings Kopřivnice BF.B.K. Štajgřy Ostrava6:436.004-4

Soutěž HledatČást soutěže HledatDružstvo HledatZminV BO SO
2. liga juniorůzákladní částFBC Vikings Kopřivnice10.00000

Analýza dat Superfinále žen: Vítkovice vs Chodov 7:6p

19. 4. 2019Extraliga žen
Ještě v 52. minutě vedly florbalistky Chodova ve finálovém utkání o tři branky. Vítkovice ale předvedly velký obrat a gólem v prodloužení okradly své soupeřky o mistrovský titul. Vyhrály při skóre 7:6. Během utkání byla... více

Analýza dat Superfinále mužů: Vítkovice - Boleslav 4:3

16. 4. 2019Analýzy
Čekala se vyrovnaná bitva, která měla v jediném zápase rozhodnout o tom, kdo usedne na trůn českého mužského klubového florbalu. Očekávání se naplnila a nakonec to byli domácí hráči Vítkovic, kteří se radovali z těsné... více

Věřím, že příští rok bude titul zase náš, přál si Aleš Höffer. Nabídky z ciziny zatím nemám, smál se Jiří Besta

16. 4. 2019Superliga muži
Pro oba to bylo v podstatě první Superfinále. Aleš Höffer přišel do Mladé Boleslavi z Prahy, konkrétně z Bohemians. Jiří Besta sice loni na superfinálové soupice figuroval, na hrací plochu Ostravar arény ale... více

Úžasná atmosféra a těžké srovnání s mistrovstvím juniorek. Mladé naděje hodnotily Superfinále

16. 4. 2019Extraliga žen
Na jaře loňského roku bok po boku nastupovaly v dresu české reprezentace juniorek. Společně se radovaly ze zisku bronzových medailí. Teď se však změnily nejen jejich role, ale i dresy. Nikol Pekárková odcházela... více

Vítkovický double završili muži výhrou 4:3

14. 4. 2019Superfinále
Ostrava se dočkala dvou mistrovských titulů v jeden den. Vyrovnaná bitva Tipsport Superligy byla rozhodnuta v základní hrací době, kdy šest ze sedmi gólů padlo v závěrečné třetině. Vítkovice přehrály Mladou Boleslav 4:3... více