DatumSoutěž Domácí Hosté Výsledek min S BO %ZA
15. 12. 2017Extraliga ženFAT PIPE FLORBAL CHODOVK1 Florbal Židenice9:160.020955.0
17. 11. 2017Extraliga ženTJ Sokol Královské VinohradyK1 Florbal Židenice5:449.2211463.6364

Soutěž HledatČást soutěže HledatDružstvo HledatZminV BO SO
1. liga ženzákladní částIBK Hradec Králové4210.834110
Pohár České pojišťovny ženzákladní částFlorbal Židenice6112.28250

Zprávy

Jičín ustál divoký závěr utkání proti Židenicím

Důležitý zápas o play-off skončil vítězstvím jičínských florbalistek. Ty ve čtrnáctém kole Extraligy žen narazily na Židenice, které zdolaly až díky gólům z posledních 11 minut. více

Poslední kolo roku 2017, Vítkovice čeká Chodov, Tigers Ostrava

před 2 dnyExtraliga žen
Poslední kolo Extraligy žen roku 2017 si přichystalo hned několik zajímavých soubojů, vedoucí Chodov zamíří do Ostravy, kde se utká s Vítkovicemi, druhým směrem se vydá Ostrava, ta zamíří na palubovku Tigers. Trápící se... více

Vítkovice nastřílely osmnáct gólů, Tigers a Bohemians zvládly derby

15. 12. 2017Extraliga žen
Po šampionátu se opět rozběhla Extraliga žen, ve 13. kole předvedly dobrý střelecký výkon Vítkovice, které sestřelily Jičín po vyrovnané první třetině 18:3. Nezaváhl ani Chodov, který si poradil s Židenicemi a Tigers v... více

Florbalová akademie MB zvládla oba zápasy, Hradec zůstává za Bulldogs

2. 12. 20171. liga žen
Brno a Plzeň prodlužují vítěznou sérii. Situace v první lize žen se však začíná vyrovnávat kolem třetího místa, kde je jak ve východní, tak i v západní skupině bodově natlačeno hned několik družstev. více

Vítkovice opanovaly ostravské derby, Chodov nadále zůstává bez porážky

19. 11. 2017Extraliga žen
Dvě kola během tří dnů jsou minulostí. V dalším pokračování Extraligy žen proběhly kromě ostravského derby i zápasy, které měly vliv nejen na potenciální podobu osmičky pro play-off. více