Soutěž HledatČást soutěže HledatDružstvo HledatZminV BO ø BO SO

Statistiky brankáře v reprezentaci 2016/2017

EFT ženy Olomouc310

Zprávy

Nezastavitelná první formace Finek rozhodla. Česko - Finsko 2:6

29. 4. 2017Ženy
Ani druhý dobře rozehraný zápas na domácím Euro Floorball Tour v Olomouci nedokázaly Češky dotáhnout do vítězného konce. České reprezentantky opět ve 2. třetině polevily, což Finky zákonitě potrestaly. Severské... více

EFT v Olomouci: Ohlasy po utkání CZE-SUI

První utkání české ženské reprezentace na domácím mítinku Euro Floorball Tour v Olomouci skončilo porážkou 6:3 se Švýcarskem. Podle obránkyně Hany Koníčkové přitom Švýcarky byly po dlouhé době k poražení. více

Druhá třetina stála Češky zápas se Švýcarkami

28. 4. 2017Ženy
Česká reprezentace v úvodním utkání Euro Floorball Tour podlehla Švýcarsku 6:3. Mrzet je může především výpadek ve druhé třetině, kdy nechaly soupeřky čtyřmi brankami obrátit stav utkání. více

Pokažený závěr. Češky remizovaly se Slovenkami 6:6

23. 4. 2017Ženy
Češky sice většinu času ve druhém přátelském utkání se Slovenskem vedly, v závěru ale nedokázaly odvrátit nápor Slovenek. Ty v poslední minutě smazaly dvoubrankové manko a vybojovaly tak historickou remízu 6:6. více

Češky zvítězily 7:5, Slovenky ale ukázaly sílu

22. 4. 2017Ženy
Přátelský zápas se změnil v lítou bitvu. České reprezentantky až díky zvládnuté třetí třetině získaly vyrovnané utkání se Slovenskem na svou stranu a zvítězily 7:5. V utkání se především zaskvěla brankářka Nikola... více