11. 1. 2020Jihomoravský přebor mužůHornets Brno ZŠ Horní CFBŠ Hattrick Brno B6:201100

Soutěž HledatČást soutěže HledatDružstvo HledatZB A KB TM

Soutěž HledatČást soutěže HledatDružstvo HledatZminV BO SO
Livesport Superligazákladní částFBŠ Hummel Hattrick Brno12242.550290
Pohár Českého florbaluzákladní částFBŠ Hattrick Brno10.00000

Dvanáctka? Pro nás neúspěch, hodnotí sezonu Hattrick

15. 4. 2021Livesport Superliga
Chtěli si přilepšit proti předchozímu roku, ale cíle opět nenaplnili. Florbalisté Hattricku Brno obsadili dvanáctou příčku Livesport Superligy a vyhnuli se bojům o záchranu až díky zrušenému play-down. Přesto vyhlíží... více

Své dovednosti testovali florbalisté Hattricku Brno

7. 4. 2021Livesport Superliga
Jako šestí se ve speciální dovednostní soutěži s názvem Livesport Superliga Skill Contest představili florbalisté brněnského Hattricku, kteří do boje vyslali Davida Sládečka, Lukáše Jalového a Matěje Kostku. více

Florbal v Brně by měl být vidět, přeje si Prouzová

31. 3. 2021Floor Talk
Do deváté epizody podcastu Floor Talk na dálku z brněnského studia zavítala Petra Prouzová. Úspěšná trenérka, která od píky formuje ženskou složku florbalového Hattricku Brno. Prozradila, jaké to je mít možnost tvořit... více

HIGHLIGHTS: Výhra Boleslavi, bleků či drama v Brně a Praze

28. 2. 2021Livesport Superliga
Symboly nedělních bojů 25. kola Livesport Superligy byly bezesporu výhry Mladé Boleslavi, díky které vybojovala Prezidentský pohár, a Black Angels, díky které potvrdili Pražané svou historicky první účast ve vyřazovacích... více

Boleslav vyhrála základní část, bleci poprvé do play-off

Po sobotní výhře Ostravy nad Českou Lípou pokračovalo 25. kolo Livesport Superligy pěti nedělními zápasy. Díky vítězství 7:1 nad Tatranem Střešovice se vítězem základní části stala Mladá Boleslav. Poprvé se z play-off... více