Kategorie: ženyRok narození: 1996 Město: Praha
Post: útočník Držení hole:Výška: 167 Váha: 59

Licence 2019/2020: aktivní (platba hráčské licence) Evidenční dodatek:  –

Soutěž HledatČást soutěže HledatDružstvo HledatZB A KB TM
Pohár Českého florbalu ženzákladní částFbŠ Bohemians30112
Extraliga ženzákladní částFbŠ Bohemians203254
Extraliga ženplay-offFbŠ Bohemians20000

Své osobní cíle jsem naplnil, ohlíží se za sezonou Forman

18. 3. 2020Superliga muži
I když sezona skončila předčasně, Filip Forman z ní vytěžil maximum. Sedmnáctiletý florbalista Bohemians nastupoval první rok v superlize, kde byl jedním z nejvýraznějších hráčů soutěže, a nakoukl i do... více

HIGHLIGHTS: První a druhé čtvrtfinále Superligy florbalu

9. 3. 2020Superliga muži
Podívejte se na gólové sestřihy z prvního víkendu play-off v Superlize florbalu. více

Technologové opět úspěšní, SKV inkasovalo 13 gólů

8. 3. 2020Superliga muži
Vinohrady vkročily do první třetiny skvěle, když dokonce nad Mladou Boleslaví vedli. Od druhé třetiny ale domácí nepustili soupeře ke skórování a jedenácti góly rozhodli o dalším průběhu duelu. Výsledek jako přes... více

Židenice berou druhý bod, Jičín vyrovnal sérii

8. 3. 2020Extraliga žen
První víkend play-off v ženské extralize uběhl jako voda a pouze jedna série je vyrovnaná. Jičín zdolal soupeře z Olomouce 4:3, zbytek týmů obstaralo divákům parádní podívanou. Jak vypadají stavy jednotlivých bitev? více

Tatran překvapil Chodov, Bohemians poráží Spartu. Boleslav a Vítkovice suverénní

7. 3. 2020Superliga muži
První zářijovou sobotou odstartovaly obě nadstavbové části Superligy florbalu. Otevírací zápasy čtvrtfinále play-off přitom přinesly zajímavé výsledky. Tatran se chopil vedení v sérii na úkor favorizovaného Chodova,... více