Kategorie: juniorkyRok narození: 2000 Město: Ostrava 25

Družstvo: 1. SC TEMPISH Vítkovice (juniorky)

Licence 2018/2019: aktivní (platba hráčské licence) Evidenční dodatek:  –

Soutěž HledatČást soutěže HledatDružstvo HledatZB A KB TM
1. liga juniorekplay-off1. SC TEMPISH Vítkovice328100
Extraliga ženzákladní část1. SC TEMPISH Vítkovice221682412

Analýza dat Superfinále mužů: Vítkovice - Boleslav 4:3

před 2 dnyAnalýzy
Čekala se vyrovnaná bitva, která měla v jediném zápase rozhodnout o tom, kdo usedne na trůn českého mužského klubového florbalu. Očekávání se naplnila a nakonec to byli domácí hráči Vítkovic, kteří se radovali z těsné... více

Věřím, že příští rok bude titul zase náš, přál si Aleš Höffer. Nabídky z ciziny zatím nemám, smál se Jiří Besta

před 2 dnySuperliga muži
Pro oba to bylo v podstatě první Superfinále. Aleš Höffer přišel do Mladé Boleslavi z Prahy, konkrétně z Bohemians. Jiří Besta sice loni na superfinálové soupice figuroval, na hrací plochu Ostravar arény ale... více

Úžasná atmosféra a těžké srovnání s mistrovstvím juniorek. Mladé naděje hodnotily Superfinále

před 2 dnyExtraliga žen
Na jaře loňského roku bok po boku nastupovaly v dresu české reprezentace juniorek. Společně se radovaly ze zisku bronzových medailí. Teď se však změnily nejen jejich role, ale i dresy. Nikol Pekárková odcházela... více

Vítkovický double završili muži výhrou 4:3

14. 4. 2019Superfinále
Ostrava se dočkala dvou mistrovských titulů v jeden den. Vyrovnaná bitva Tipsport Superligy byla rozhodnuta v základní hrací době, kdy šest ze sedmi gólů padlo v závěrečné třetině. Vítkovice přehrály Mladou Boleslav 4:3... více

Vítkovice zničily náskok Chodova a zvítězily v prodloužení

Superfinále se vším všudy! Sedm a půl tisíce fantastických diváků přihlíželo dramatické bitvě mezi Chodovem a Vítkovicemi. Hráčky z Jižního Města dvakrát vedly. Ještě deset minut před koncem základní hrací doby to... více