Kategorie: juniořiRok narození: 2001 Město: Praha 106

Družstvo: FbŠ Bohemians DDM Praha 7 (junioři)

Licence 2019/2020: aktivní (platba hráčské licence) Evidenční dodatek:  –

Poslední 4 utkání hráče

DatumNázev soutěže Domácí Hosté Výsledek B A KB +/- TM
8. 3. 2020CE soutěž juniorůBLACK ANGELSFbŠ Bohemians DDM Praha 73:1521300
7. 3. 2020CE soutěž juniorůFbŠ Bohemians DDM Praha 7BLACK ANGELS6:200000
23. 2. 2020CE soutěž juniorůFAT PIPE FLORBAL CHODOVFbŠ Bohemians DDM Praha 78:711202
22. 2. 2020CE soutěž juniorůACEMA Sparta Praha UNYPFbŠ Bohemians DDM Praha 713:1200000

DatumNázev soutěže Domácí Hosté Výsledek min S BO ZA
13. 10. 2013Soutěž mladších žáků - divize IIIFC Bučis Team BBILLY BOY Mladá Boleslav B6:520.0000
13. 10. 2013Soutěž mladších žáků - divize IIIAC Sparta Praha Florbal BLACKFC Bučis Team B1:1220.0000
13. 10. 2013Soutěž mladších žáků - divize IIIFC Bučis Team BAC Sparta Praha Florbal YELLOW3:320.0000

Statistiky brankáře v sezóně 2013/2014

Soutěž HledatČást soutěže HledatDružstvo HledatZminV BO SO
Soutěž mladších žáků - divize IIIzákladní částFC Bučis Team B360.00200

Superligové týmy uspěly v osmifinále poháru

13. 11. 2019Pohár Českého florbalu
Jsou známi všichni postupující z osmifinále Poháru Českého florbalu. Vedle sedmi týmů ze superligy se v následujícím kole představí i prvoligoví Kanonýři Kladno. Ženská část poháru už má za sebou kompletní... více

Dvanáct nejlepších míří do Plzně. Hala Lokomotiva hostí MČR starších žáků

1. 5. 2017MČR žáků
Florbalový ročník 2016/2017 graduje. Poslední soutěže čekají na své ročníkové vrcholy, které nám odkryjí jména nových či staronových šampionů. První kariérní příležitost pro to dosáhnout velkého úspěchu, čeká na starší... více

Marek Beneš sestřelil Bohemku v druhém finále sedmi góly

5. 4. 2016KB liga juniorů
Druhé finálové utkání juniorské G2 ligy mezi Tatranem a Bohemians nabídlo gólové hody. Diváci mohli vidět celkem sedmnáct branek a ke konci zápasu pořádné drama. Hosté sice po čtyřiceti minutách prohrávali už o pět gólů,... více

Tatran ovládl první finálové utkání juniorské G2 ligy

3. 4. 2016KB liga juniorů
Úvodní finále juniorské G2 ligy ovládli domácí florbalisté ze Střešovic. V městském derby porazili Bohemians poměrně vysokým rozdílem 7:2 a ujali se tak vedení ve finálové sérii 1:0. Svěřenci Michala Jedličky... více

Tatran vyrovnal stav v sérii vítězstvím v prodloužení

13. 3. 2016KB liga juniorů
V neděli byly na programu druhé semifinálové duely. Tatran napravil potupnou porážku ze soboty a tentokráte zvítězil nad hráči Ústí 8:7 po prodloužení. V druhé semifinálové dvojici se opětovně radovali... více