DatumNázev soutěže Domácí Hosté Výsledek min S BO ZA

Soutěž HledatČást soutěže HledatDružstvo HledatZminV BO SO
Extraliga ženzákladní část1. SC TEMPISH Vítkovice10.00000
Pohár České pojišťovny ženzákladní část1. SC Vítkovice390.00230

Česká Třebová hostí play-off dorostenek

4. 5. 2019Soutěže
Osm nejlepších týmů 1. ligy dorostenek se během posledního víkendu sezony 2018/2019 utká o mistrovský titul na dvoudenním turnaji play-off v České Třebové, jehož organizátorem je FBC TJ Jablonné nad Orlicí a... více

23. 4. 2019Superfinále
Více než osm a půl tisíce fantastických fanoušků, dramatická bitva a neuvěřitelný obrat v ženském utkání, taktická bitva ve finále mužů a zlatý double domácích Vítkovic. Takové bylo historicky druhé ostravské Superfinále... více

Analýza dat Superfinále žen: Vítkovice vs Chodov 7:6p

19. 4. 2019Extraliga žen
Ještě v 52. minutě vedly florbalistky Chodova ve finálovém utkání o tři branky. Vítkovice ale předvedly velký obrat a gólem v prodloužení okradly své soupeřky o mistrovský titul. Vyhrály při skóre 7:6. Během utkání byla... více

Analýza dat Superfinále mužů: Vítkovice - Boleslav 4:3

16. 4. 2019Analýzy
Čekala se vyrovnaná bitva, která měla v jediném zápase rozhodnout o tom, kdo usedne na trůn českého mužského klubového florbalu. Očekávání se naplnila a nakonec to byli domácí hráči Vítkovic, kteří se radovali z těsné... více

Věřím, že příští rok bude titul zase náš, přál si Aleš Höffer. Nabídky z ciziny zatím nemám, smál se Jiří Besta