Kategorie: ženyRok narození: 1995 Město: Zahraničí

Licence 2019/2020: neaktivní Evidenční dodatek:  –

DatumNázev soutěže Domácí Hosté Výsledek min S BO ZA
9. 11. 2018EFT Neuchâtel - ženyČesko WŠvédsko W6:760.024618

Statistiky brankáře v sezóně 2019/2020

Soutěž HledatČást soutěže HledatDružstvo HledatZminV BO SO
Nenalezeny žádné statistiky

včeraEFT 2019
Český florbalistky mají za sebou statisticky nejvydařenější Euro Floorball Tour. Ve třech duelech se světovou špičkou si připsal vítězství a porážku po nájezdech a jednu porážku o jedinou branku v základní hrací době.... více

Češky po jedenácti letech vybojovaly bod proti Švédsku!

20. 10. 2019Ženy
Jedenáct let uplynulo od chvíle, kdy Češky uhrály svůj první a také poslední bod proti soupeřkám ze Švédska. Na EFT v Praze v roce 2008 s nimi totiž remizovaly.  O více než dekádu později, v posledním duelu na Euro... více

Severské derby pro Švédsko

19. 10. 2019Ženy
Poslední duel druhého dne EFT skončil vítězstvím Švédska. Utkání, které se rozhodlo již během první třetiny, ve které padlo dohromady osm branek, nakonec skončilo 6:4 pro poslední mistryně světa. Diváci mohli vidět... více

Švédky si poradily s reprezentací Švýcarska

18. 10. 2019Ženy
Třetí utkání na programu Euro Floorball Tour 2019 nabídlo zápas Švédska a Švýcarska. Úřadující mistryně dominovaly v první části, během druhé třetiny se ale švýcarský tým dotáhl. Švédky suvérénně zvládly také úvod třetí... více

Koho sledovat na EFT v Praze? Trenérka juniorské reprezentace napoví

16. 10. 2019EFT 2019
Florbal je týmový sport, ale i v nich se často najdou výjimeční jednotlivci. Zuzana Jelínková má zkušenosti s ženským národním týmem, za který odehrála více než čtyřicet utkání. V současné době působí... více