Kategorie: ženyRok narození: 1995 Město: Zahraničí

Licence 2018/2019: aktivní Evidenční dodatek:  –

DatumNázev soutěže Domácí Hosté Výsledek
9. 11. 2018EFT Neuchâtel - ženyČesko WŠvédsko W6:7

Finsko slaví po porážce Švédska zlato na MS 2018

před 2 dnyMS 2018
Vrchol světového šampionátu 2018 v Praze je minulostí. Do finále se probojovali Finové se Švédy, kteří na sebe narazili už v základní skupině. Finsko napravilo porážku z úvodu turnaje, a navíc obhájilo... více

Po obrovském nájezdovém dramatu postupuje Švédsko

8. 12. 2018MS 2018
Švédi i nadále prochází šampionátem bez porážky, v semifinálovém dramatu proti Švýcarsku ale nebyli daleko od vyřazení. Švýcaři však neudrželi nadějný obrat, zápas dospěl až do samostatných nájezdů, kde o postupu do... více

Švédsko jasně opanovalo čtvrtfinále s Lotyšskem

7. 12. 2018MS 2018
Švédský tým jede jako rychle rozjetý vlak, na vysokou výhru nad Dánskem navázal proti Lotyšsku. O postupujícím bylo téměř jistě rozhodnuto již po první třetině, kterou Švédsko opanovalo 7:0. V semifinále se utkají Švédi... více

Švédi pětadvaceti góly deklasovali Dánsko

4. 12. 2018MS 2018
Švédský národní tým předvedl před vyřazovacími boji v souboji s Dánskem obrovskou dominanci, když zvítězil zcela jasně 25:0. O vítězi bylo rozhodnuto již po první třetině, ve které Švédi nastříleli třináct branek. Pět... více

Švédi se výhrou nad Norskem dostali do čela skupiny B

3. 12. 2018MS 2018
V posledním utkání pondělního programu světového šampionátu na sebe narazila dvě dvoubodová mužstva skupiny B. Zásluhou lepšího skóre šli do zápasu z prvního místa Norové, po utkání však již platily zcela jiné pořádky.... více