Kategorie: juniořiRok narození: 2001 Město: Praha 69

Licence 2019/2020: aktivní (platba hráčské licence) Evidenční dodatek:  –

Poslední 4 utkání hráče

DatumNázev soutěže Domácí Hosté Výsledek B A KB +/- TM
15. 4. 20183. liga juniorů - skupina 3FBC Kralupy n/VFbK Olymp Praha8:100000
15. 4. 20183. liga juniorů - skupina 3Start98 Praha-Kunratice BFbK Olymp Praha5:300000

12. 12. 2019Superliga muži
Lukáš Gregor aktuálně drží neuvěřitelnou šňůru patnácti po sobě jdoucích utkání, ve kterých skóroval. Mezi střelci nejvyšší soutěže je třetí. To vše se mu daří v dresu týmu, který bojuje na hraně účasti... více

Prohra Určitě mrzí, smutnil po zápase s Kladnem Gregor

20. 11. 2016Superliga muži
Po dvou dnech se v Pardubicích odehrálo další důležité utkání v boji o play-off. Ani tentokrát nedokázal Sokol zvítězit, když ztratil body prohrou v prodloužení s Kanonýry, kteří trestali jednoduché... více

Zalekli jsme se vyhrát připustil Gregor. Hocelík věděl, že na soupeře Bivoji mají

26. 3. 2016Superliga muži
Oba se v prvním zápase druhého kola prosadili dvakrát. Šťastnější byl ale po konci zápasu litvínovský střelec. Viktor Hocelík srovnal v závěrečné třetině skóre zápasu na 5:5. Jeho tým poté dovršil obrat... více