Kategorie: juniořiRok narození: 2001 Město: Praha 69

Licence 2019/2020: neaktivní Evidenční dodatek:  –

Poslední 4 utkání hráče

DatumNázev soutěže Domácí Hosté Výsledek B A KB +/- TM
15. 4. 20183. liga juniorů - skupina 3FBC Kralupy n/VFbK Olymp Praha8:100000
15. 4. 20183. liga juniorů - skupina 3Start98 Praha-Kunratice BFbK Olymp Praha5:300000

Statistiky hráče v sezóně 2017/2018

Soutěž HledatČást soutěže HledatDružstvo HledatZB A KB TM
3. liga juniorů - skupina 3základní částFbK Olymp Praha10000

Poslední 4 utkání brankáře

DatumNázev soutěže Domácí Hosté Výsledek min S BO ZA
6. 4. 20193. liga juniorů - skupina 3T.B.C. LUCERN Králův DvůrOLYMP FLORBAL9:336.009-9
6. 4. 20193. liga juniorů - skupina 3FBC JELENI UNHOŠŤOLYMP FLORBAL2:30.002-2
23. 3. 20193. liga juniorů - skupina 3OLYMP FLORBALOpenCamps Tatran Střešovice C8:536.005-5
23. 3. 20193. liga juniorů - skupina 3OLYMP FLORBALPanthers Praha B5:1112.0000

Statistiky brankáře v sezóně 2018/2019

Soutěž HledatČást soutěže HledatDružstvo HledatZminV BO SO
3. liga juniorů - skupina 3základní částOLYMP FLORBAL16516.009681

Prohra Určitě mrzí, smutnil po zápase s Kladnem Gregor

20. 11. 2016Superliga muži
Po dvou dnech se v Pardubicích odehrálo další důležité utkání v boji o play-off. Ani tentokrát nedokázal Sokol zvítězit, když ztratil body prohrou v prodloužení s Kanonýry, kteří trestali jednoduché... více

Zalekli jsme se vyhrát připustil Gregor. Hocelík věděl, že na soupeře Bivoji mají

26. 3. 2016Superliga muži
Oba se v prvním zápase druhého kola prosadili dvakrát. Šťastnější byl ale po konci zápasu litvínovský střelec. Viktor Hocelík srovnal v závěrečné třetině skóre zápasu na 5:5. Jeho tým poté dovršil obrat... více