Kategorie: mladší veteránkyRok narození: 1989 Město: Zahraničí

Licence 2019/2020: neaktivní Evidenční dodatek:  –

DatumNázev soutěže Domácí Hosté Výsledek min S BO ZA
19. 10. 2019EFT Česko - ženyFinsko WŠvédsko W4:617.7517512

Soutěž HledatČást soutěže HledatDružstvo HledatZminV BO SO
Nenalezeny žádné statistiky

Nominace: Lvíčata na EFT zahájí cestu na domácí MSJ

včeraJunioři
Na první herní akci 11. cyklu reprezentace juniorů nominoval nový hlavní trenér Jaroslav Berka 22 hráčů včetně čtyř krajánků. Lvíčata v pozici úřadujících mistrů světa se ve druhém listopadovém víkendu představí na... více

včeraEFT 2019
Český florbalistky mají za sebou statisticky nejvydařenější Euro Floorball Tour. Ve třech duelech se světovou špičkou si připsal vítězství a porážku po nájezdech a jednu porážku o jedinou branku v základní hrací době.... více

Severské derby pro Švédsko

19. 10. 2019Ženy
Poslední duel druhého dne EFT skončil vítězstvím Švédska. Utkání, které se rozhodlo již během první třetiny, ve které padlo dohromady osm branek, nakonec skončilo 6:4 pro poslední mistryně světa. Diváci mohli vidět... více

České juniorky potřetí v historii porazily Finsko!

19. 10. 2019Juniorky
České juniorské reprezentantky díky skvělému vstupu do zápasu a houževnatému výkonu po zbytek utkání teprve potřetí v historii porazily Finsko. Před více než čtyřmi stovkami bouřlivě fandících fanoušků si připsaly... více

Finské juniorky porazily Švýcarky

18. 10. 2019Juniorky
V dalším duelu EFT se střetly juniorky Finska a Švýcarska. Po bezbrankové první třetině a vyrovnaném průběhu se nakonec mohly radovat finské juniorky, které zvítězily 5:2. více