Kategorie: juniorkyRok narození: 2002 Město: Cheb

Družstvo: TJ Sokol Královské Vinohrady (juniorky)

Licence 2019/2020: aktivní (platba hráčské licence) Evidenční dodatek:  –

Soutěž HledatČást soutěže HledatDružstvo HledatZB A KB TM
2. liga žen - skupina 3základní částTJ Sokol Královské Vinohrady B20000
2. liga juniorek - skupina 3základní částTJ Sokol Královské Vinohrady86174

HIGHLIGHTS: Gólové sestřihy z 23. kola Superligy

včeraSuperliga muži
Podívejte se na dostupné gólové sestřihy ze zápasů 23. kola Superligy mužů. více

Superligu čeká nabité dvojkolo, v dalších soutěžích půjde o první místo

13. 2. 2020Elitní soutěže
Víkend bude patřit florbalu. Od čtvrtka do neděle se odehrají hned dvě kola superligy, ve kterých bude pokračovat tvrdý boj o postup do play-off. V Extralize žen a první lize mužů se pak ukáže, kdo se přiblíží... více

HIGHLIGHTS: Gólové sestřihy z 22. kola Superligy

9. 2. 2020Superliga muži

Valeš rozhodl proti Vinohradům, v Chomutově uspěla Boleslav

8. 2. 2020Superliga muži
Sobotní program superligy přinesl hned tři zápasy. Chodov vyhrál utkání v Ostravě a překazil premiéru finské posily FBC Panu Kotilainena. Liberec díky brance Radka Valeše přetlačil v prodloužení Královské Vinohrady a... více

Vinohrady ovládly televizní duel proti Pardubicím

13. 1. 2020Superliga muži
Sokolské derby začali lépe pardubičtí florbalisté, kteří celkem čtyřikrát byli ve vedení. Pražané ale vývoj zápasu ve třetí třetině strhli na svou stranu a před kamerami České televize zvítězili 7:5. více