{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek

​​​​

Přehled utkání
Nejbližší utkání
Logo družstva domácíchVSLogo družstva hostů
Logo družstva domácíchVSLogo družstva hostů
Logo družstva domácíchVSLogo družstva hostů
Logo družstva domácíchVSLogo družstva hostů
Logo družstva domácíchVSLogo družstva hostů
Logo družstva domácíchVSLogo družstva hostůst 18.12. 19:30

Výsledky - mužiPavouk
Výsledky - ženyPavouk
Posun pavouka
(od 24. do 25. 8. 2019)
(od 28. 8. do 3. 9. 2019)
2. kolo / utkání 01
FBC DOŠWICH MILEVSKO1
FbC Písek7
2. kolo / utkání 02
TEXAS LONGHORNS4
FC Bučis Team5
2. kolo / utkání 03
Banes Florbal Soběslav4
1. FbK Tábor12
2. kolo / utkání 04
PALERMO PŘÍBRAM2
SK Florbal Benešov24
2. kolo / utkání 08
SPORT CLUB Klatovy4
SK BIVOJ LITVÍNOV10
2. kolo / utkání 09
FBC JELENI UNHOŠŤ7
FBC DDM Kadaň6
2. kolo / utkání 10
Greyhounds Plzeň7
FBC ROKYCANY2
2. kolo / utkání 12
SK B.U.H. Praha0
OLYMP FLORBAL18
2. kolo / utkání 13
Las Plantas5
FBC Slavia Praha6
2. kolo / utkání 14
SCC SEMILY1
FbC Hradec Králové10
2. kolo / utkání 16
Florbal Neratovice3
FBC Kralupy n/V8
2. kolo / utkání 17
BK REAL ROUDNICE n/L9
FBŠ Všestary14
2. kolo / utkání 23
Florbal Telč4
SK Jihlava9
2. kolo / utkání 24
FBC Peaksport Litomyšl10
Spartak Hluk11
2. kolo / utkání 25
F.A.T.R.0
VSK VUT Brno2
2. kolo / utkání 27
TJ Sokol Lanžhot2
Snipers Třebíč10
2. kolo / utkání 28
Florbal Kuřim3
MoBu-KC Okříšky6
2. kolo / utkání 29
Shooters Beta0
FBK Atlas Blansko10
2. kolo / utkání 30
FBC SLOVÁCKO5
FbC Aligators11
2. kolo / utkání 31
RH PIVING Ostrava6
Zlín Lions15
2. kolo / utkání 34
Honey Badgers F-M5
FBS Olomouc8
2. kolo / utkání 35
FbC Coyotes Jablunkov7
Florbal Vsetín16
2. kolo / utkání 37
FBC Mohelnice11
1. FBK Rožnov p/R2
(od 5. do 11. 9. 2019)
3. kolo / utkání 01
FbC Písek4
FC Bučis Team12
3. kolo / utkání 02
1. FbK Tábor4
SK Florbal Benešov2
3. kolo / utkání 06
Greyhounds Plzeň4
TJ Kobylisy7
3. kolo / utkání 07
FBŠ SLAVIA Plzeň5
OLYMP FLORBAL2
3. kolo / utkání 10
FBC Kralupy n/V14
FBŠ Všestary5
3. kolo / utkání 11
Floorball Club FALCON1
Panthers Praha12
3. kolo / utkání 15
Spartak Hluk10
Florbal Náchod5
3. kolo / utkání 18
FBK Atlas Blansko9
FbC Aligators14
3. kolo / utkání 19
Zlín Lions5
SK K2 Prostějov1
3. kolo / utkání 20
FBS Olomouc7
FBC Hranice6
3. kolo / utkání 21
Florbal Vsetín2
FBC Ossiko Třinec10
3. kolo / utkání 22
FBC Mohelnice3
FBC Letka9
(od 18. do 30. 9. 2019)
4. kolo / utkání 01
1. FbK Tábor4
FC Bučis Team11
4. kolo / utkání 03
FBC JELENI UNHOŠŤ3
TJ Kobylisy18
4. kolo / utkání 05
FbC Hradec Králové6
TJ Turnov7
4. kolo / utkání 06
FBC Kralupy n/V4
Panthers Praha13
4. kolo / utkání 08
SK Jihlava6
Start98 Praha-Kunratice7
4. kolo / utkání 09
Hornets Brno ZŠ Horní13
Spartak Hluk4
4. kolo / utkání 10
MoBu-KC Okříšky5
FbC Aligators13
4. kolo / utkání 11
Zlín Lions5
FBS Olomouc4
4. kolo / utkání 12
FBC Ossiko Třinec8
FBC Letka5
(od 10. do 28. 10. 2019)
5. kolo / utkání 03
TJ Turnov8
Panthers Praha7
5. kolo / utkání 06
FBC Ossiko Třinec7
Zlín Lions5
(od 12. do 13. 11. 2019)
Osmifinále / utkání 01
FC Bučis Team4
Florbal MB9
Osmifinále / utkání 02
Kanonýři Kladno4
BLACK ANGELS3
Osmifinále / utkání 04
TJ Turnov6
FLORBAL CHODOV21
Osmifinále / utkání 05
ASK Orka Čelákovice4
FbŠ Bohemians16
Osmifinále / utkání 07
FBC Ossiko Třinec3
Tatran Střešovice16
Osmifinále / utkání 08
FBC ČPP Ostrava8
Sokoli Pardubice6
(od 27. do 29. 11. 2019)
Čtvrtfinále / čtvrtfinále 1
Kanonýři Kladno3
Florbal MB9
Čtvrtfinále / čtvrtfinále 2
FLORBAL CHODOV8
FBC Česká Lípa5
Čtvrtfinále / čtvrtfinále 3
FbŠ Bohemians6
Hu-Fa Panthers Otrokovice5
Čtvrtfinále / čtvrtfinále 4
Tatran Střešovice6
FBC ČPP Ostrava8
(18. 12. 2019)
Semifinále / semifinále 1
FLORBAL CHODOV
Florbal MB
Semifinále / semifinále 2
FbŠ Bohemians
FBC ČPP Ostrava
(21. 1. 2020)
Finále
v9-1
v9-2
Posun pavouka
(od 9. 10. do 1. 11. 2019)
osmifinále / osmifinále 1
MLADÝCH NADĚJÍ4
Florbal Chomutov2
osmifinále / osmifinále 2
SK BIVOJ LITVÍNOV3
FbŠ Bohemians9
osmifinále / osmifinále 3
Florbalová akademie MB2
Tatran Střešovice5
osmifinále / osmifinále 4
FBŠ SLAVIA Plzeň2
FLORBAL CHODOV10
osmifinále / osmifinále 5
FBC Dobruška5
Bulldogs Brno7
osmifinále / osmifinále 7
Florbal Židenice2
FBC ČPP Ostrava9
osmifinále / osmifinále 8
FBC Ossiko Třinec3
Panthers Praha4
(od 13. do 14. 11. 2019)
čtvrtfinále / čtvrtfinále 1
MLADÝCH NADĚJÍ3
FbŠ Bohemians7
čtvrtfinále / čtvrtfinále 2
Tatran Střešovice4
FLORBAL CHODOV12
čtvrtfinále / čtvrtfinále 3
Ivanti Tigers Jižní Město5
Bulldogs Brno2
čtvrtfinále / čtvrtfinále 4
FBC ČPP Ostrava14
Panthers Praha2
(od 21. do 27. 11. 2019)
semifinále / semifinále 1
FbŠ Bohemians5
FLORBAL CHODOV6
semifinále / semifinále 2
Ivanti Tigers Jižní Město10
FBC ČPP Ostrava5

​​

Obrázek