{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek


Přehled utkání
Statistiky
Pro tuto soutěž nejsou aktuálně dostupné žádné statistiky.
Pro tuto soutěž nejsou aktuálně dostupné žádné statistiky.
Nejbližší utkání
Logo družstva domácíchVSLogo družstva hostůso 26.8. 10:00
Logo družstva domácíchVSLogo družstva hostůso 26.8. 10:00
Logo družstva domácíchVSLogo družstva hostůso 26.8. 10:00
Logo družstva domácíchVSLogo družstva hostůso 26.8. 10:00
Logo družstva domácíchVSLogo družstva hostůso 26.8. 10:00
Logo družstva domácíchVSLogo družstva hostůso 26.8. 10:00
Výsledky - mužiPavouk
Výsledky - ženyPavouk
Posun pavouka
(od 26. do 27. 8. 2017)
(3. 9. 2017)
2. kolo / utkání 1
3A-B
FBC Štíři Č. Budějovice
2. kolo / utkání 2
1A
2B
2. kolo / utkání 3
1B
2A
2. kolo / utkání 4
3D
FBC DDM Kadaň
2. kolo / utkání 5
1C
3E
2. kolo / utkání 6
1D
3C
2. kolo / utkání 7
1E
2D
2. kolo / utkání 8
2C
2E
2. kolo / utkání 9
1G
2F
2. kolo / utkání 10
3F-G
Orka
2. kolo / utkání 11
1F
2G
2. kolo / utkání 12
3H
SK Florbal Benešov
2. kolo / utkání 13
3J
TJ Kobylisy
2. kolo / utkání 14
1H
2K
2. kolo / utkání 15
3K
DDM Praha 10
2. kolo / utkání 16
1J
2H
2. kolo / utkání 17
1K
2J
2. kolo / utkání 18
1L
4O
2. kolo / utkání 19
1M
4N
2. kolo / utkání 20
2O
3L
2. kolo / utkání 21
2N
3M
2. kolo / utkání 22
1N
4M
2. kolo / utkání 23
2L
3O
2. kolo / utkání 24
1O
4L
2. kolo / utkání 25
2M
3N
2. kolo / utkání 26
1P
4Q
2. kolo / utkání 27
1Q
4P
2. kolo / utkání 28
2Q
3P
2. kolo / utkání 29
2P
3Q
(10. 9. 2017)
3. kolo / utkání 1
v2-1
v2-2
3. kolo / utkání 2
v2-3
T.B.C. Králův Dvůr
3. kolo / utkání 3
v2-4
v2-5
3. kolo / utkání 4
v2-6
v2-7
3. kolo / utkání 5
v2-8
FbC Plzeň
3. kolo / utkání 6
v2-9
TJ Turnov
3. kolo / utkání 7
v210
v211
3. kolo / utkání 8
v212
v213
3. kolo / utkání 9
v214
v215
3. kolo / utkání 10
v216
TJ Sokol Mukařov
3. kolo / utkání 11
v217
Panthers Praha
3. kolo / utkání 12
v218
v219
3. kolo / utkání 13
v220
Hornets Brno ZŠ Horní
3. kolo / utkání 14
v221
Spartak Hluk
3. kolo / utkání 15
v222
v223
3. kolo / utkání 16
v224
v225
3. kolo / utkání 17
v226
v227
3. kolo / utkání 18
v228
FBC Hranice
3. kolo / utkání 19
v229
Florbal Vsetín
(28. 9. 2017)
4. kolo / utkání 1
v3-1
v3-2
4. kolo / utkání 2
v3-3
FB Hurrican Karlovy Vary
4. kolo / utkání 3
v3-4
Florbal Chomutov
4. kolo / utkání 4
v3-5
v3-6
4. kolo / utkání 5
v3-7
Start98
4. kolo / utkání 6
v3-8
BLACK ANGELS
4. kolo / utkání 7
v3-9
Kanonýři Kladno
4. kolo / utkání 8
v310
v311
4. kolo / utkání 9
v312
FBS Olomouc
4. kolo / utkání 10
v313
FBC Vikings Kopřivnice
4. kolo / utkání 11
v314
Florbal Pegres Havířov
4. kolo / utkání 12
v315
TJ Sokol Lanžhot
4. kolo / utkání 13
v316
FBC Letka
4. kolo / utkání 14
v317
S.K. P.E.M.A. OPAVA
4. kolo / utkání 15
v318
FbC KOVO KM Frýdek-Místek
4. kolo / utkání 16
v319
1. FBK Eagles Orlová
(12. 10. 2017)
5. kolo / utkání 1
v4-1
Tatran Střešovice
5. kolo / utkání 2
v4-2
v4-3
5. kolo / utkání 3
v4-4
FBC Česká Lípa
5. kolo / utkání 4
v4-5
v4-6
5. kolo / utkání 5
v4-7
ACEMA Sparta Praha
5. kolo / utkání 6
v4-8
FbŠ Bohemians
5. kolo / utkání 7
v4-9
Spartak Pelhřimov
5. kolo / utkání 8
v410
v411
5. kolo / utkání 9
v412
TJ Znojmo
5. kolo / utkání 10
v413
Hu-Fa Panthers Otrokovice
5. kolo / utkání 11
v414
v415
5. kolo / utkání 12
v416
FBC OSTRAVA
(od 19. 10. do 23. 11. 2017)
Skupina AAZB
Florbal MB00
vo-100
vo-200
vo-300
Skupina BBZB
FLORBAL CHODOV00
vo-400
vo-500
vo-600
Skupina CCZB
Bulldogs Brno00
vo-700
vo-800
vo-900
(20. 12. 2017)
Čtvrtfinále / čtvrtfinále 1
1CC
2BB
Čtvrtfinále / čtvrtfinále 2
1AA
2DD
Čtvrtfinále / čtvrtfinále 3
1BB
2AA
Čtvrtfinále / čtvrtfinále 4
1DD
2CC
(4. 1. 2018)
Semifinále / semifinále 1
vc-1
vc-2
Semifinále / semifinále 2
vc-3
vc-4
(16. 1. 2018)
Finále
vs-1
vs-2
Posun pavouka
(1. 10. 2017)
2. kolo / utkání 1
1AW
1-4
2. kolo / utkání 2
1DW
3CW
2. kolo / utkání 3
2CW
3DW
2. kolo / utkání 4
2BW
2DW
2. kolo / utkání 5
2AW
3BW
2. kolo / utkání 6
1BW
2-4
2. kolo / utkání 7
1CW
3AW
(29. 10. 2017)
Osmifinále / osmifinále 1
v2-1
v2-2
Osmifinále / osmifinále 2
v2-3
FLORBAL CHODOV
Osmifinále / osmifinále 3
v2-4
FbŠ Bohemians
Osmifinále / osmifinále 4
v2-5
Florbalový klub Jižní Město
Osmifinále / osmifinále 5
v2-6
v2-7
Osmifinále / osmifinále 6
1EW
3FW
Osmifinále / osmifinále 7
2EW
2FW
Osmifinále / osmifinále 8
1FW
3EW
(26. 11. 2017)
Čtvrtfinále / čtvrtfinále 1
vo-1
vo-2
Čtvrtfinále / čtvrtfinále 2
vo-3
vo-4
Čtvrtfinále / čtvrtfinále 3
vo-5
vo-6
Čtvrtfinále / čtvrtfinále 4
vo-7
vo-8
(20. 12. 2017)
Semifinále / semifinále 1
vc-1
vc-2
Semifinále / semifinále 2
vc-3
vc-4
(16. 1. 2018)
Finále
vs-1
vs-2

​​​​​

Obrázek