{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek


Přehled utkání
Nejbližší utkání
Logo družstva domácíchVSLogo družstva hostůút 27.9. 20:00
Logo družstva domácíchVSLogo družstva hostůst 28.9. 15:30
Logo družstva domácíchVSLogo družstva hostůst 28.9. 17:00
Logo družstva domácíchVSLogo družstva hostůst 28.9. 17:00
Logo družstva domácíchVSLogo družstva hostůst 28.9. 17:00
Logo družstva domácíchVSLogo družstva hostůpo 31.10. 0:00
Výsledky - mužiPavouk
Výsledky - ženyPavouk
Posun pavouka
(od 20. do 21. 8. 2022)
(od 26. do 28. 8. 2022)
2. kolo / utkání 3
SK Alien Nation5
FBC ROKYCANY6
2. kolo / utkání 9
TBC Horoměřice0
BUTCHIS16
2. kolo / utkání 10
FLORBAL JABLONEC4
FBC Slavia Praha10
2. kolo / utkání 11
Kralupy Wolves6
TJ Turnov9
2. kolo / utkání 19
Spartak Kaplice3
Spartak Pelhřimov10
2. kolo / utkání 20
FLORBAL LITOMYŠL11
FbC Skuteč1
2. kolo / utkání 21
FBC Dobruška3
Andone SK Jihlava9
2. kolo / utkání 24
Hippos Žďár n/S.4
FBC Mohelnice5
2. kolo / utkání 27
T.J. Sokol Břeclav1
Zlín Lions11
2. kolo / utkání 28
TJ Hodonice5
Snipers Třebíč6
2. kolo / utkání 30
Spartak Hluk6
Florbal Vsetín7
2. kolo / utkání 31
SK K2 Prostějov5
FBC Přerov6
2. kolo / utkání 33
F.A.T.R.9
FBC SLAVKOV10
2. kolo / utkání 34
FBS Olomouc5
FBC Vikings Kopřivnice7
2. kolo / utkání 37
SK Domaslavice4
FBC Letka11
(od 1. do 6. 9. 2022)
3. kolo / utkání 2
Florbal Kladno10
FBC ROKYCANY4
3. kolo / utkání 5
FBC Slavia Praha3
BUTCHIS10
3. kolo / utkání 6
TJ Sokol Koberovy5
TJ Turnov8
3. kolo / utkání 8
FbC Písek3
FBC DOŠWICH MILEVSKO4
3. kolo / utkání 11
Andone SK Jihlava6
FBK Atlas Blansko8
3. kolo / utkání 12
FBC Mohelnice4
TJ Sokol Jaroměř7
3. kolo / utkání 14
Zlín Lions8
Snipers Třebíč3
3. kolo / utkání 15
PSKC Okříšky6
Florbal Vsetín12
3. kolo / utkání 16
SFK Kozel Počenice7
FBC Přerov12
3. kolo / utkání 17
FBC SLAVKOV3
FBC Vikings Kopřivnice8
3. kolo / utkání 19
FBC Intevo Třinec 3
FBC Letka9
(31. 10. 2022)
5. kolo / utkání 1
ASK Orka Čelákovice
v4-1
5. kolo / utkání 2
v4-2
Tatran Střešovice
5. kolo / utkání 9
FLORBAL CHODOV
SOKOLI Pardubice
5. kolo / utkání 10
v4-7
ACEMA Sparta Praha
5. kolo / utkání 11
FBŠ Hattrick Brno
BLACK ANGELS
5. kolo / utkání 12
v4-8
Florbal Náchod
5. kolo / utkání 13
Zlín Lions
Bulldogs Brno
5. kolo / utkání 14
TJ Znojmo
v410
5. kolo / utkání 15
Aligators
v411
5. kolo / utkání 16
FBC Letka
TROOPERS
(23. 11. 2022)
osmifinále / osmifinále 1
v5-1
v5-2
osmifinále / osmifinále 2
v5-3
v5-4
osmifinále / osmifinále 3
v5-5
v5-6
osmifinále / osmifinále 4
v5-7
v5-8
osmifinále / osmifinále 5
v5-9
v510
osmifinále / osmifinále 6
v511
v512
osmifinále / osmifinále 7
v513
v514
osmifinále / osmifinále 8
v515
v516
(7. 12. 2022)
čtvrtfinále / čtvrtfinále 1
v-o1
v-o2
čtvrtfinále / čtvrtfinále 2
v-o3
v-o4
čtvrtfinále / čtvrtfinále 3
v-o5
v-o6
čtvrtfinále / čtvrtfinále 4
v-o7
v-o8
(21. 12. 2022)
semifinále / semifinále 1
vcf1
vcf2
semifinále / semifinále 2
vcf3
vcf4
(17. 1. 2023)
finále
vsf1
vsf2
Posun pavouka
(od 14. do 28. 9. 2022)
2. kolo / utkání 4
FBC ROKYCANY1
FbŠ Bohemians21
2. kolo / utkání 6
BLACK ANGELS
Florbal Ústí
2. kolo / utkání 10
Aligators3
EAV SK Jihlava1
2. kolo / utkání 11
FBC Dobruška4
FBŠ Hattrick Brno0
2. kolo / utkání 12
TJ Svitavy1
FBC Intevo Třinec 6
2. kolo / utkání 14
K1 Florbal Židenice
TJ Znojmo
2. kolo / utkání 15
Torpedo Havířov2
Bulldogs Brno11
2. kolo / utkání 16
FBC Přerov1
FBS Olomouc11
(31. 10. 2022)
3. kolo / osmifinále 1
v2-1
v2-2
3. kolo / osmifinále 2
v2-3
FbŠ Bohemians
3. kolo / osmifinále 3
v2-6
Tatran Střešovice
3. kolo / osmifinále 4
v2-7
Panthers Praha
3. kolo / osmifinále 5
v2-9
v210
3. kolo / osmifinále 6
v211
v212
3. kolo / osmifinále 7
v214
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
3. kolo / osmifinále 8
FBS Olomouc
Bulldogs Brno
(23. 11. 2022)
čtvrtfinále / čtvrtfinále 1
v-o1
v-o2
čtvrtfinále / čtvrtfinále 2
v-o3
v-o4
čtvrtfinále / čtvrtfinále 3
v-o5
v-o6
čtvrtfinále / čtvrtfinále 4
v-o7
v-o8
(14. 12. 2022)
semifinále / semifinále 1
vcf1
vcf2
semifinále / semifinále 2
vcf3
vcf4
(17. 1. 2023)
finále
vsf1
vsf2

​​

Obrázek