{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek

​​​​

Utkání

ajax-spinner

Tabulka skupiny A

#DružstvoZVRPBBVBOBR
11. FbK Tábor44001230624
2FA SEPTA.CZ Č. Budějovice4301919172
3FBC DOŠWICH MILEVSKO411241114-3
4TEXAS LONGHORNS411241627-11
5TJ Sokol Dobříš400401325-12

Tabulka skupiny B

#DružstvoZVRPBBVBOBR
1FbC Písek44001239930
2Fbc Strakonice43019241410
3Banes Florbal Soběslav410331723-6
4PALERMO PŘÍBRAM410331728-11
5TBC Horoměřice41033730-23

Tabulka skupiny C

#DružstvoZVRPBBVBOBR
1FBŠ SLAVIA Plzeň43101034628
2Greyhounds Plzeň421171899
3TJ Lokomotiva Louny4202621156
4FBC FORSEE PLZEŇ41033530-25
5FBK Vosy Praha410331129-18

Tabulka skupiny D

#DružstvoZVRPBBVBOBR
1SK BIVOJ LITVÍNOV44001245540
2T.J. Sokol Koterov4211732248
3SK B.U.H. Praha420261827-9
4FBC JELENI UNHOŠŤ411241422-8
5Florbal Jirkov400401445-31

Tabulka skupiny E

#DružstvoZVRPBBVBOBR
1OLYMP FLORBAL44001233627
2FBC ROKYCANY4202621813
3FbC Red Dragons Hořovice4202617143
4SPORT CLUB Klatovy420261520-5
5FBK DDM Praha 240040442-38

Tabulka skupiny F

#DružstvoZVRPBBVBOBR
1FBC Slavia Praha440012321418
2TJ Sokol Koberovy43019321814
3DDM Dynamo Teplice4202624204
4BK REAL ROUDNICE n/L410332127-6
5FBC Lions Mladá Boleslav40040939-30

Tabulka skupiny G

#DružstvoZVRPBBVBOBR
1FBC Kralupy n/V440012361917
2Floorball Club FALCON43019501733
3ASK Lovosice - LFP420262228-6
4SCC SEMILY410331730-13
5FBC YOUNG BOYS400401243-31

Tabulka skupiny H

#DružstvoZVRPBBVBOBR
1Florbalová akademie MB440012491039
2Orel Rtyně v Podkrkonoší43019301614
3Las Plantas420261826-8
4Florbal Neratovice410331429-15
5FBK Česká Lípa400401040-30

Tabulka skupiny J

#DružstvoZVRPBBVBOBR
1FBC LETOHRAD (Orel Orlice)44001243637
2FBC Peaksport Litomyšl43019361125
3FK Slovan J.Hradec420262023-3
4Florbal Telč410331338-25
5Sokol Předměřice n/L400401145-34

Tabulka skupiny K

#DružstvoZVRPBBVBOBR
1SK Jihlava43019361224
2FTC Vysoké Mýto43019321715
3Spartak Pelhřimov420261922-3
4FbK Orlicko-Třebovsko4202620182
5TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons400401048-38

Tabulka skupiny L

#DružstvoZVRPBBVBOBR
1TJ Sokol Lanžhot4301921138
2Shooters Beta4301918171
3Spartak Hluk4211723185
4Orel Dolní Bojanovice410331926-7
5FBC SLAVKOV401311724-7

Tabulka skupiny M

#DružstvoZVRPBBVBOBR
1Hornets Brno ZŠ Horní44001227198
2Florbal Kuřim43019231211
3FBK Atlas Blansko4202623185
4F.A.T.R.410331117-6
5Hippos Žďár n/S.400401028-18

Tabulka skupiny N

#DružstvoZVRPBBVBOBR
1VSK VUT Brno43019402416
2MoBu-KC Okříšky42117301416
3Snipers Třebíč42117321913
4FBC SLOVÁCKO420262733-6
5FBK Orel Bořitov400401655-39

Tabulka skupiny O

#DružstvoZVRPBBVBOBR
1Florbal Vsetín43101026620
21. FBK Rožnov p/R431010301218
3TJ Sokol Frenštát p.R.42026251114
4RH PIVING Ostrava41033939-30
5FBK MeTermo Valašské Meziříčí40040729-22

Tabulka skupiny P

#DružstvoZVRPBBVBOBR
1FBC Hranice440012421032
2SK K2 Prostějov4301931247
3SFK Kozel Počenice4202620200
4Honey Badgers F-M410332230-8
5Orel Jednota Troubelice40040839-31

Tabulka skupiny Q

#DružstvoZVRPBBVBOBR
1FBC Ossiko Třinec44001233924
2FBC Mohelnice43019351520
31. FBK Eagles Orlová4202619163
4FbC Coyotes Jablunkov410331036-26
5FBC Lipník40040627-21

Obrázek