{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek


Utkání

ajax-spinner

Tabulka skupiny A

#DružstvoZVRPBBVBOBR
1Floorball Club FALCON431010271116
2Sokol Písek4310101468
31. FbK Tábor42026331815
4TJ Šumavan Vimperk410331638-22
5Sokol Vodňany400401128-17

Tabulka skupiny B

#DružstvoZVRPBBVBOBR
1Fbc Strakonice44001226188
2FBC Texas4301928217
3FK Slovan Jindřichův Hradec4103316151
4Banes Florbal Soběslav410331726-9
5FBK Vosy Praha410331522-7

Tabulka skupiny C

#DružstvoZVRPBBVBOBR
1TJ Sokol Vejprnice440012271611
2FBC Příbram42026231211
3PALERMO PŘÍBRAM420261720-3
4FBC Young Boys420261423-9
5FLK Florbal Tachov40040515-10

Tabulka skupiny D

#DružstvoZVRPBBVBOBR
1FbK Olymp Praha431010441628
2Florbal Sokolov4301928244
3FbC Red Dragons Hořovice4202627189
4FBC ROKYCANY4112420200
5SK Alien Nation400401152-41

Tabulka skupiny E

#DružstvoZVRPBBVBOBR
1Prague Tigers44001239534
2Florbalová škola Plzeň42117241014
3FBC Slavia Praha411241026-16
4FBC FORSEE PLZEŇ41033724-17
5SPORT CLUB Klatovy40222722-15

Tabulka skupiny F

#DružstvoZVRPBBVBOBR
1Florbalová akademie MB44001224816
21. FBC DDM Děčín 44301929722
3FBC Vipers Most411241418-4
4FBC Lions Mladá Boleslav402221024-14
5FBC Kralupy n/V40131424-20

Tabulka skupiny G

#DružstvoZVRPBBVBOBR
1TJ Sokol Koberovy44001230723
2DDM Dynamo Teplice4301925178
3ASK Lovosice - LFP42026281315
4Florbal Neratovice410331226-14
5CRPA40040537-32

Tabulka skupiny H

#DružstvoZVRPBBVBOBR
1FBC Pitbulls Kolín44001239336
2FbC Hradec Králové42117331716
3HAGA Pardubice4211725178
4DTJ Trutnov410331146-35
5Las Plantas400401540-25

Tabulka skupiny J

#DružstvoZVRPBBVBOBR
1Florbal Náchod44001229524
2FC Bučis Team43019271314
3Orel Přelouč411241422-8
4Orel Rtyně v Podkrkonoší411241326-13
5FBK Jičín400401431-17

Tabulka skupiny K

#DružstvoZVRPBBVBOBR
1TJ Sokol Jaroměř44001249643
2Sokol Chrudim42117361917
3FBC Kutná Hora421171679
4VŠSK PaedF UK Praha410331242-30
5Sokol Předměřice n/L40040746-39

Tabulka skupiny L

Tabulka skupiny M

#DružstvoZVRPBBVBOBR
1Sokol Brno I44001224519
2TJ Hodonice4211724186
3FBC SLAVKOV411241824-6
4FBC Playmakers Prostějov410332627-1
5FbC Holešov410331129-18

Tabulka skupiny N

#DružstvoZVRPBBVBOBR
1Pacovští Honzíci43019331815
2SK Březolupy4211730264
3FBK Atlas Blansko421171113-2
4FbC Aligators4202626260
5Orel Bořitov400401431-17

Tabulka skupiny O

#DružstvoZVRPBBVBOBR
1SK K2 Prostějov4301920128
2Snipers Třebíč4301921138
3FBŠ Hattrick Brno4301917170
4Orel Uherský Brod410331627-11
5Orel Dolní Bojanovice400401217-5

Tabulka skupiny P

#DružstvoZVRPBBVBOBR
1FBC ZŠ Uničov431010211110
2RH PIVING Ostrava4211730246
3Zlín Lions4211726224
4Gůfuň Nový Jičín410331423-9
5SFK Kozel Počenice401311627-11

Tabulka skupiny Q

#DružstvoZVRPBBVBOBR
1FbC Asper Šumperk44001223914
2FBC ORCA KRNOV43019251114
3FBC Ossiko Třinec42026301416
4TJ Sokol Frenštát p.R.410331232-20
5Bazinga Ostrava400401438-24

​​​​​

Obrázek