{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek


Utkání

ajax-spinner

Tabulka skupiny A

#DružstvoZVRPBBVBOBR
1FBC DOŠWICH MILEVSKO440012311318
2SPORT CLUB Klatovy4301923158
3Banes Florbal Soběslav420261921-2
4TJ Sokol Dobříš410331635-19
5TBC Horoměřice400401217-5

Tabulka skupiny B

#DružstvoZVRPBBVBOBR
1Panthers Praha440012602040
2Fbc Strakonice43019583028
3SK Meťák České Budějovice420263439-5
4PALERMO PŘÍBRAM410331249-37
5FBC Pitbulls Kolín400402046-26

Tabulka skupiny C

#DružstvoZVRPBBVBOBR
1FbC Plzeň440012331320
2FD Teplice43019301911
3FBC Vipers Most410332132-11
4ASK Lovosice - LFP410331625-9
5OLYMP FLORBAL410331930-11

Tabulka skupiny D

#DružstvoZVRPBBVBOBR
1FBC ROKYCANY440012411427
2SK BIVOJ LITVÍNOV4301925223
3BK REAL ROUDNICE n/L410332834-6
4Blue Horses Stochov410332533-8
5TEXAS LONGHORNS410331329-16

Tabulka skupiny E

#DružstvoZVRPBBVBOBR
1FBŠ SLAVIA Plzeň44001242933
2FBC DDM Kati Kadaň4301924240
3FbC Barracudas Slaný4202625232
4Greyhounds Plzeň401311124-13
5Florbal Kladno401311537-22

Tabulka skupiny F

#DružstvoZVRPBBVBOBR
1Florbalová akademie MB44001227918
2ASK Orka Čelákovice4301929218
3FBC Draci Říčany411242123-2
4Orel Rtyně v Podkrkonoší410331322-9
5SCC SEMILY401311631-15

Tabulka skupiny G

#DružstvoZVRPBBVBOBR
1FBC Slavia Praha43019341420
2Floorball Club FALCON43019351421
3TJ Sokol Koberovy43019311714
4FBC Česká Skalice410331445-31
5FBC JELENI UNHOŠŤ400401539-24

Tabulka skupiny H

#DružstvoZVRPBBVBOBR
1FBŠ Všestary43019251213
2Hippos Žďár n/S.43019251510
3FLORBAL LITOMYŠL4211719181
4Sklo Bohemia Světlá n/S411242023-3
5FBK Piráti Sokol Chrudim400401435-21

Tabulka skupiny J

#DružstvoZVRPBBVBOBR
1FBC Mohelnice430191516-1
2Spartak Pelhřimov4301929821
3SK Jihlava4202615123
4PSKC Okříšky-Rudíkov4103327270
5ASK Bystřice n.P.410331235-23

Tabulka skupiny K

#DružstvoZVRPBBVBOBR
1FTC Vysoké Mýto440012261214
2FbK Orlicko-Třebovsko4211716133
3FBC LETOHRAD Orel Orlice411241517-2
4TJ Centropen Dačice4112416115
5TJ SOKOL LETOVICE401311131-20

Tabulka skupiny L

#DružstvoZVRPBBVBOBR
1Hornets Brno ZŠ Horní44001226917
2TJ Hodonice42117241410
3SFK Kozel Počenice4211726188
4F.A.T.R.401311326-13
5FBC SLAVKOV401311133-22

Tabulka skupiny M

#DružstvoZVRPBBVBOBR
1Sokol Ivanovice na Hané4301924222
2Snipers Třebíč4202616151
3TJ Sokol Lanžhot4202618162
4VSK VUT Skurut Hai Brno4202622193
5K1 Florbal Židenice410331321-8

Tabulka skupiny N

#DružstvoZVRPBBVBOBR
1SK K2 Prostějov44001238632
2Florbal Kuřim421171516-1
3Orel Dolní Bojanovice4202622202
4FBC SLOVÁCKO410331322-9
5FBC GEPARDI BRNO401311539-24

Tabulka skupiny O

#DružstvoZVRPBBVBOBR
1FBC Intevo Třinec 43101024519
2FbK Horní Suchá4220828721
3FBS Olomouc42117221012
4FbC KOVO KM Frýdek-Místek410331325-12
5FBK MeTermo Valašské Meziříčí40040747-40

Tabulka skupiny P

#DružstvoZVRPBBVBOBR
11. FBK Eagles Orlová440012261214
21. FBK Sršni Rožnov p/R42026291712
3FBC Český Těšín4202622220
4SK Domaslavice420261522-7
5FBC Cannibals Lipník400401130-19

Tabulka skupiny Q

#DružstvoZVRPBBVBOBR
1Asper Šumperk440012231112
2TJ Slovan Havířov43019291514
3FBC TJ Sokol Frenštát p.R.410331920-1
4FBC Přerov410331721-4
5Saros Olomouc41033829-21
Statistiky
Jméno hráčeUtkáníBody
Michael Kočandrle club-logo429
David Chvosta club-logo628
Lukáš Pokorný club-logo424
Milan Koubek club-logo622
Adam Kobr club-logo620
Jméno hráčeUtkáníZA [%]
Lukáš Brožclub-logo1100,00
Tomáš Jurcoclub-logo196,30
Lukáš Křížclub-logo293,75
Petr Suchomelclub-logo293,42
Martin Frühbauerclub-logo393,33

​​

Obrázek