{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek

​​

Přehled utkání
Výsledky - mužiPavouk
Výsledky - ženyPavouk
Posun pavouka
(od 25. do 26. 8. 2018)
(od 31. 8. do 6. 9. 2018)
2. kolo / utkání 04
PALERMO PŘÍBRAM1
Fbc Strakonice14
2. kolo / utkání 05
FBC Texas8
Florbal Sokolov7
2. kolo / utkání 07
T.J. Sokol Koterov3
FC Bučis Team6
2. kolo / utkání 09
FBK Vosy Praha1
FbC Plzeň5
2. kolo / utkání 10
FBC ROKYCANY3
FBC DDM Kadaň10
2. kolo / utkání 13
DDM Dynamo Teplice2
TJ Turnov9
2. kolo / utkání 15
FBC Pitbulls Kolín5
OLYMP FLORBAL2
2. kolo / utkání 16
Las Plantas3
FBŠ Všestary10
2. kolo / utkání 18
FbK Orlicko-Třebovsko3
Orka7
2. kolo / utkání 21
Zlín Lions5
Hippos Žďár n/S.2
2. kolo / utkání 22
SK Jihlava1
Snipers Třebíč7
2. kolo / utkání 23
FBC ZŠ Uničov3
SK K2 Prostějov2
2. kolo / utkání 25
FBS Olomouc1
FbC Hradec Králové10
2. kolo / utkání 26
FBK Atlas Blansko4
FBC Hranice8
2. kolo / utkání 27
Florbal Židenice1
FbC Aligators3
2. kolo / utkání 29
FBC SLAVKOV8
Spartak Hluk10
2. kolo / utkání 30
FBC ORCA KRNOV12
RH PIVING Ostrava5
2. kolo / utkání 32
FBC Ossiko Třinec3
Florbal Vsetín4
(od 7. do 16. 9. 2018)
3. kolo / utkání 01
Sokol Písek4
SK Florbal Benešov8
3. kolo / utkání 03
FBC Texas2
Fbc Strakonice11
3. kolo / utkání 06
FBC DDM Kadaň6
Florbal Chomutov16
3. kolo / utkání 08
Floorball Club FALCON4
TJ Turnov12
3. kolo / utkání 09
FBC Pitbulls Kolín3
TJ Kobylisy4
3. kolo / utkání 10
FBŠ Všestary7
DDM Praha 1012
3. kolo / utkání 11
Prague Tigers1
Orka7
3. kolo / utkání 12
FTC Vysoké Mýto1
Panthers Praha12
3. kolo / utkání 14
FBC ZŠ Uničov2
Snipers Třebíč8
3. kolo / utkání 15
FBC Mohelnice5
FbC Hradec Králové6
3. kolo / utkání 16
FBC Hranice6
FbC Aligators2
3. kolo / utkání 17
TJ Sokol Lanžhot10
Spartak Hluk13
3. kolo / utkání 19
Florbal Vsetín7
FBC Letka6
(od 21. do 27. 9. 2018)
4. kolo / utkání 02
Fbc Strakonice1
Tatran Střešovice22
4. kolo / utkání 04
FBC Kralupy n/V6
Florbal Chomutov13
4. kolo / utkání 05
TJ Turnov6
FBC Česká Lípa5
4. kolo / utkání 06
TJ Kobylisy14
DDM Praha 104
4. kolo / utkání 07
Orka7
Panthers Praha4
4. kolo / utkání 10
FBC Hranice9
FbC Hradec Králové6
4. kolo / utkání 11
Spartak Hluk8
FBC OSTRAVA12
4. kolo / utkání 12
FBC ORCA KRNOV6
Florbal Vsetín7
(od 10. do 23. 10. 2018)
5. kolo / utkání 3
TJ Turnov7
TJ Kobylisy1
5. kolo / utkání 4
Orka4
Hu-Fa Panthers Otrokovice5
5. kolo / utkání 6
Florbal Vsetín2
FBC OSTRAVA9
(od 8. do 14. 11. 2018)
osmifinále / osmifinále 1
Florbal Ústí1
FLORBAL CHODOV11
osmifinále / osmifinále 2
Tatran Střešovice8
ACEMA Sparta Praha3
osmifinále / osmifinále 3
Florbal Chomutov4
FbŠ Bohemians5
osmifinále / osmifinále 4
TJ Turnov6
FBC Liberec8
osmifinále / osmifinále 5
FBŠ Hattrick Brno8
BLACK ANGELS3
osmifinále / osmifinále 6
Hu-Fa Panthers Otrokovice5
Sokol Pardubice6
osmifinále / osmifinále 7
1. SC TEMPISH Vítkovice4
Florbal MB0
osmifinále / osmifinále 8
FBC OSTRAVA6
TJ Znojmo4
(od 11. do 19. 12. 2018)
čtvrtfinále / čtvrtfinále 1
FLORBAL CHODOV5
Tatran Střešovice6
čtvrtfinále / čtvrtfinále 2
FBC Liberec5
FbŠ Bohemians2
čtvrtfinále / čtvrtfinále 3
FBŠ Hattrick Brno10
Sokol Pardubice11
čtvrtfinále / čtvrtfinále 4
FBC OSTRAVA3
1. SC TEMPISH Vítkovice2
(3. 1. 2019)
semifinále / semifinále 1
Tatran Střešovice3
FBC Liberec4
semifinále / semifinále 2
Sokol Pardubice10
FBC OSTRAVA4
(16. 1. 2019)
Posun pavouka
(od 14. 9. do 7. 10. 2018)
2. kolo / utkání 2
Start98 Praha-Kunratice6
FBC Texas5
2. kolo / utkání 4
DDM Praha 100
FbŠ Bohemians16
2. kolo / utkání 5
SK Florbal Benešov2
FBC Liberec8
(od 11. 10. do 2. 11. 2018)
osmifinále / osmifinále 1
Start98 Praha-Kunratice4
IBK Hradec Králové6
osmifinále / osmifinále 3
FBC Liberec3
FbŠ Bohemians6
osmifinále / osmifinále 4
FBC Dobruška3
FLORBAL CHODOV18
osmifinále / osmifinále 5
Florbalová akademie MB3
Tatran Střešovice7
osmifinále / osmifinále 6
FTC Vysoké Mýto1
Florbal Židenice8
osmifinále / osmifinále 7
FbC Aligators2
FBS Olomouc10
osmifinále / osmifinále 8
FBC Ossiko Třinec7
FBC OSTRAVA10
(od 13. do 14. 11. 2018)
čtvrtfinále / čtvrtfinále 1
IBK Hradec Králové3
Ivanti Tigers Jižní Město13
čtvrtfinále / čtvrtfinále 2
FLORBAL CHODOV16
FbŠ Bohemians1
čtvrtfinále / čtvrtfinále 3
Tatran Střešovice2
Florbal Židenice3
čtvrtfinále / čtvrtfinále 4
FBS Olomouc2
FBC OSTRAVA7
(od 19. do 20. 12. 2018)
semifinále / semifinále 1
Ivanti Tigers Jižní Město3
FLORBAL CHODOV5
semifinále / semifinále 2
FBC OSTRAVA9
Florbal Židenice4
(16. 1. 2019)
Obrázek