DRUHÝM ČTVRTFINALISTOU JE START98, ZVLÁDL EXTRALIGOVOU BITVU

13. 10. 2021

Osmifinále Poháru Českého florbalu přineslo v ženské kategorii další napínavou vřavu. Tentokrát se spolu utkaly dva extraligové celky a radovaly se nakonec hráčky Startu98.

Úvod zápasu ale vyšel lépe hráčkám z Mladé Boleslavi, které si vypracovaly dvougólové vedení, které měly na svých florbalkách do poslední minuty druhé části, kdy se povedlo v přesilovce srovnat Kristině Zlatníkové. V posledním dějství pak Start98 srovnal a juniorská reprezentantka pak dokonala obrat.

Kunratický celek se tak stal druhým čtvrtfinalistou, již v uplynulém týdnu se povedlo postoupit Ostravě, která v poslední minutě rozhodla o výhře na půdě Třince.

Osmifinále Poháru Českého florbalu žen:

FAT PIPE Start98 Kunratice – Mitel Florbalová akademie MB 4:3 (0:1, 2:2, 2:0)
Branky: 18. Škorpová, 30. Zlatníková, 37. Chaloupková, 39. Zlatníková – 9. Beránková, 17. Doležálková, 26. Žapková. Rozhodčí: Fišer – Recht. Vyloučení: 1:1. Využití: 1:0. Diváci: 45. Zásahy brankářů: Janglová 16 – Malkusová 21. | ONLINE