{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek


POHÁR ČESKÉHO FLORBALU POKRAČUJE DO DALŠÍ FÁZE

Obrázek ke článku
27. 8. 2019

Minulý týden byla na programu spousta utkání. Hrálo se totiž nejen druhé kolo vrcholové části Poháru Českého florbalu, ale i otevřené první kolo soutěže. A tento týden se bude pokračovat dalšími boji.

Po druhém kole vrcholové fáze zůstává s plnými šesti body pětice týmů. Mezi ně patří Mladá Boleslav, Česká Lípa, Tatran Střešovice, Panthers Otrokovice a FBC Ostrava. Pomalu se tak začíná vyjasňovat, kdo by mohl postoupit do listopadového osmifinále. Průběžné pořadí ve vrcholových skupinách před finišem, který se uskuteční již tento týden, naleznete ZDE.

Na cestu pohárem se však vydaly také celky mimo elitní soutěže. O víkendu postoupilo z prvního kola otevřené části 64 mužstev, která se představila v 16 základních skupinách. Druhé kolo už proběhne vyřazovacím systémem a kromě postupujících z minulé fáze v něm bude čekat další desítka nasazených soupeřů. Kompletní přehled výsledků prvního kola přinášíme ZDE, vedle něhož nechybí ani program následujících zápasů.

Startuje také pohár žen, který začíná šesti skupinami prvního kola za účasti 30 týmů. Program ženské části soutěže je k dispozici ZDE.

Obrázek